top of page

CO SE NÁM POVEDLO V ROCE 2021Uplynulý rok nebyl lehký, ale díky vaší podpoře, důvěře a zájmu jsme mohli tvořit zajímavé a hodnotné koupelny, kuchyně i celé interiéry.

Našim partnerům děkujeme za spolupráci. Oceňujeme, že na svých showroomech vystavujete a doporučujete koupelnový nábytek Le bon.

 

1) SHOWROOM

Dokončili jsme přestavbu showroomu Le bon, kde najdete to nejlepší z našeho portfolia. Srdečně vás zveme na návštěvu. 

2) VÝROBA LE BON

Le bon stojí na vlastní výrobě. Moderní přesné stroje a stabilní parta zručných řemeslníků vdechují život našim nápadům a umožňují nám realizovat i ty nejsložitější detaily a návaznosti. Kapacitu objemu výroby nám od půlky roku 2021 zvýšil nový vertikální vrtací a frézovací stroj. Díky sofistikovanému měření každého obráběcího dílce se také zlepšila přesnost obrábění.

Le bon tak disponuje v současné době nejvyspělejší technologií obrábění a spojování nábytkových dílů. Jak to poznáte vy jako běžný zákazník? Jednoduše: Na nábytku je jen minimum viditelných šroubů. 

3) NOVINKY

Máme pro vás 2 ochutnávky, které vám brzy detailně představíme na našem webu.VIPP M

Kolekci nábytku do koupelny VIPP jsme rozšířili o otevřené police a velkorysé umyvadlo z Corianu v příjemném šedém nebo neutrálním bílém odstínu.

CHIC - NOVÁ KOLEKCE!

Modulární nábytek lze vyskládat do jakékoliv šířky. Jeho jednoduchý tvar je vyvážený chic detailem pokosových spojů. Nepřehlédněte hrany nábytku z masivního dubu!
Nyní začínáme pracovat na novém katalogu, který je představí všechny.


 

4) NOMAD - NÁBYTEK ROKU

Le bon získal ocenění NÁBYTEK ROKU 2021 za mobilní pracoviště NOMAD, na kterém jsme spolupracovali s designérem Jiřím Pelclem.

Nomad můžete vidět až do února 2023 v Moravské galerii v Brně na jeho retrospektivní výstavě, kde jsme hrdým garantem expozice dřeva.
 

5) ZREALIZOVANÉ PROJEKTY

V roce 2021 jsme vyrobili nábytek do desítek projektů. Níže3 obzvláště povedené kompletní interiéry.JASAN A MRAMORDŮM NA KOPCIDŮM NA JIHU BRNA
 

Plánujete nový domov, nebo se chystáte vybavit ten stávající novým nábytkem? Obraťte se na nás. Vyrábíme designový nábytek už přes 25 let.bottom of page