top of page

CHCEME VIDĚT
I VÁŠ KRÁSNÝ DOMOV

Náš příběh se začal psát na významné výstavě sanitárního vybavení Cersaie v Bologni v roce 1991, kterou při svých studiích v Itálii navštívil zakladatel Le bon René Novák. Tento svět na něj silně dýchl a inspiroval jej natolik, že o pár let později založil vlastní značku s cílem navrhovat a vyrábět koupelnový nábytek. Výrobky Le bon si našly svou klientelu velmi rychle. To firmě umožnilo dále investovat do vývoje a vlastní výroby.

Zakladatelé
René a Klára Novákovi

Le Bon-15b_edited.jpg

„Po čase nám v koupelnách začalo být těsno a logickým krokem bylo pustit se do navrhování a realizací kuchyní i celých interiérů. A tady jsme se opravdu našli. Můžeme tak plně uplatnit svou tvořivost a zkušenosti s realizací těch nejnáročnějších detailů.“


Ing. René Novák

VYMYŠLENO A VYROBENO V BRNĚ

le bon tým neobyčejný nábytek brno

Elegantní, moderní, sofistikovaný a originální design odrážející současný životní styl.

Vytváříme nadčasový nábytek s citem pro detail, s respektem k použitým materiálům.

Každý kus je navržen s důrazem na krásu, funkci a trvanlivost a s největší péčí ručně vyroben.

Stavíme na špičkovém řemesle a zároveň využíváme nejmodernější technologie a moderní postupy.

Věříme, že dokonalost lze nalézt v detailech všeho, co každý z nás dělá. Nepřestáváme hledat nové formy, detaily a materiály.

Naším posláním je navrhovat a vyrábět co nejdokonalejší výrobky.

VLASTNÍ VÝROBA

Protože máme pod kontrolou celý proces výroby, dokážeme rychle zavádět praktická technická řešení a hlídat dotažení všech detailů u každé zakázky.

 

Vlastní výroba nám umožňuje tvořit design s vysokou užitnou hodnotou a vycházet vstříc i těm nejrozmanitějším požadavkům.

Chceme přispět k vytvoření společnosti, která takový design umí vnímat.

SHOWROOM

Srdečně vás zveme do showroomu Le bon v Brně.

Je to nejlepší způsob, jak zjistit, který nábytek bude ten váš.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv, promyšlená řešení, precizní detaily a vysoká kvalita zpracování jsou společné pro všechny. 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI?

Lebno-celni-plochy-kompakt-šedy-a-cerny-

"Instalace byla radostná podívaná. Všichni montážníci jsou šikovní, precizní a pracovali bez zbytečných prodlev. Termíny
montáže se neposunovaly, vždy proběhla, jak bylo domluveno a po pánech zůstalo čisto a nádherná práce.

Děkujeme všem, vaše výrobky jsou opravdu krásné – krásný funkční design i řemeslné zpracování a použité materiály! A krásně se nám s nimi žije."

 

 

Manželé Vítkovi, Jindřichův Hradec

IMG_0326-2-500x500.jpg

"Firma Lebon nám velmi dobře poradila s výběrem materiálů do kuchyně tak, aby byly nejen krásné na pohled, ale i praktické. Díky citlivému přístupu k interiéru se podařilo kuchyň uchopit tak, že je přirozenou součástí obytného prostoru, dokonce s malou knihovnou na kuchařky. 
Velmi oceňuji také doporučení odsavače Bora, který je přímo součástí sporáku bez nutnosti "roury" digestoře nad hlavou. Jednalo se o naši první kuchyň a byla jsme velmi ráda za rady a tipy v průběhu návrhu."

Lucie Levenson, Brno

IMG_4341-1200x840.jpg

"Naprosto úžasní. Od prvních návrhů až po odevzdání klíčů k hotovému bytu. Rozhodně to nebyla naše poslední spolupráce."

 

 

 

 

 

Vladimír Vavříček, Ostrava

PROČTĚTE SE NAŠÍM
BLOGEM

SLEDUJTE NÁS
NA INSTAGRAMU

bottom of page