CHCEME VIDĚT I VÁŠ KRÁSNÝ DOMOV

Náš příběh se začal psát na významné výstavě sanitárního vybavení Cersaie v Bologni v roce 1991, kterou při svých studiích v Itálii navštívil zakladatel Le Bon René Novák. Tento svět na něj silně dýchl a inspiroval jej natolik, že o pár let později založil vlastní značku s cílem navrhovat a vyrábět koupelnový nábytek. Výrobky Le bon si našly svou klientelu velmi rychle. To firmě umožnilo dále investovat do vývoje a vlastní výroby.
„Po čase nám v koupelnách začalo být těsno a logickým krokem bylo pustit se do navrhování a realizací kuchyní i celých interiérů. A tady jsme se opravdu našli. Můžeme tak plně uplatnit svou tvořivost a zkušenosti s realizací těch nejnáročnějších detailů.“


René Novák

René Novák a Klára Nováková Le bon neobyčejné koupelny a kuchyně
le bon tým neobyčejný nábytek brno

LE BON

Naším posláním je vytvářet originální nábytek trvalé hodnoty a prostředí, v němž má každý detail svůj význam, účel a funkci.
Neustále se učíme a přemýšlíme. Sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích, které každý rok promítáme do nových kolekcí.

Máme navíc k dispozici vlastní moderní výrobní technologie a zručné řemeslníky. Výsledkem je prémiový nábytek LE BON do Vaší koupelny a kuchyně.

lebon-desugnblok-badge.png
unnamed.jpg
822acz.jpg
edida@2x.jpg

SHOWROOM

Domluvte si setkání a představení nábytku Le Bon v našem showroomu v Brně.

Přicházíme s originálními a inovativními řešeními.

VÝROBA

Dílna LE BON je vybavena moderními numericky řízenými stroji, které spolu se zručnými truhláři dávají reálnou podobu výslednému nábytku.

Umíme vyrobit jak lakovaný nábytek, tak nábytek z přírodní dýhy nebo z Corianu.

PROČTĚTE SE NAŠÍM

BLOGEM

INSPIRUJTE SE NA NAŠEM INSTAGRAMU