top of page

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ LEBON ORIGINALITA V KAŽDÉM ÚCHYTUMít doma ne jednu, ale hned několik vestavěných skříní už dnes není nic neobvyklého. Taková vestavěná skříň nám totiž v interiéru ušetří tolik místa, že jsme ochotní za ni zaplatit víc než za skříň normální. Vestavěná skříň je vždy vyrobená na míru danému prostoru a úložný prostor si tak můžeme přesně uzpůsobit našim potřebám.

Podívejte se, v čem spočívá originalita vestavěných skříní Le bon.

Úchytky

Nejvýraznějším prvkem vestavěných skříní Le bon jsou stoprocentně úchytky. Vybrat si můžete hned z několika variant. První jsou takzvané zafrézované úchytky. Ty povyšují šatní skříň na objekt, který rozhodně neunikne ničí pozornosti. Další variantou jsou naopak jednoduchá kožená poutka, která každého, kdo projde kolem, vybídnou k doteku. Třetí možností je dokonalá klasika – ručně vyráběné úchytky z masivního dubu. Nejen, že jsou příjemné do ruky, ale jejich povrch je pečlivě napuštěný olejem tak, aby krásně vynikla struktura dřeva. A proč jsme se zaměřili právě na úchytky? Jsme totiž přesvědčeni, že krása spočívá v detailu.

Svoboda výběru

Jednou z výhod vestavěných skříní Le bon je možnost navrhnout vzhled přesně podle vašich přání. O různých druzích úchytek jsme již mluvili, je ale důležité dodat, že dveře, úchytky, ani vnitřní uspořádání našich skříní není standardizované. S námi tak máte absolutní svobodu při výběru:

Potřebujete uložit kabáty, dlouhé šaty nebo jen košile a prostor pod nimi vyplnit šuplíky?

Pohledové části skříně mohou být lakovány do jakéhokoliv odstínu laku nebo z přírodní dýhy. Ani materiály vnitřní části nejsou dané. Vyhovuje vám unibarva nebo dáváte přednost kresbě dřeva? Na showroomu Le bon nyní nově můžete vidět i skříň v příjemném vzhledu kůže.


Vychytávky Le bon

Přehledně uložené oblečení a doplňky ušetří každé ráno mnoho času a stresu.

Vnitřní osvětlení skříně se zapne při každém otevření dveří.

Šuplík se skleněným stropem je přehledný a navíc krásný.

Výsuvný věšák na kalhoty vyrábíme ručně a na míru.

Do výsuvné police naspodu skříně uložíte svoji sbírku bot.

Pokud řešíme vybavení celého pokoje, skříně mohou plynule navazovat na zbytek interiéru. Jako třeba v tomto domě na kopci.


Zaujaly vás naše skříně? Chtěli byste takovou do vašeho interiéru? Domluvte si schůzku v našem showroomu emailem či telefonicky.
תגובות


bottom of page