top of page

SVOBODA & WILLIAMS NAJDE DOMOV, VE KTERÉM SE BUDE NÁBYTEK LE BON VYJÍMATMáte jasnou vizi, jak by měl vypadat váš dokonalý domov, víte, že ho chcete vybavit nábytkem Le bon, ale zatím jste nenašli nemovitost, která by odpovídala vašim představám? Nechte si poradit od profesionálů ze Svoboda & Williams – tato realitní kancelář s českými kořeny má sídlo v Praze, ale pobočku již několik let provozuje i v Brně, přímo na Kapucínském náměstí.


Díky tomu, že realitní kancelář Svoboda & Williams působí na tuzemském trhu bezmála dvě dekády, je považována za dominantního hráče v oblasti prodeje i pronájmu prémiových rezidenčních nemovitostí. V roce 2019 navíc rozšířila své pole působnosti až na Slovensko. Ať už hledáte byt či dům, máte jistotu, že v portfoliu této společnosti najdete jen to nejlepší z pražského, brněnského i bratislavského rezidenčního trhu. Ruku v ruce se skvělým renomé Svoboda & Williams jde i profesionalita makléřů, progresivní marketingová strategie a komplexní nabídka služeb, jejichž součástí je kromě prodeje, koupi a pronájmu nemovitostí i investiční management, správa nemovitostí, home staging a další.


Na stránkách Svoboda & Williams najdete kromě aktuální nabídky nemovitostí také pestrou lifestylovou sekci, která je tvořena přehledem nejzajímavějších gastronomických podniků, obchodů s nábytkem, interiérových designérů, galerií, kosmetických salónů – prostě všeho, co by vám nemělo v Praze, Brně ani Bratislavě uniknout. V rubrice o stylovém vybavení interiéru samozřejmě nesmí chybět článek o designovém nábytku Le bon.

Do you have your own vision of what your perfect home looks like? Do you want to fill it up with furniture by Le bon but haven’t yet found the right property that meets all of your expectations? Let the professionals at Svoboda & Williams assist you. This real estate agency with Czech roots is based in Prague, but also operates a branch in Brno right on Kapucínské Square.

The Svoboda & Williams real estate agency has been in business for almost two decades and is considered the dominant player in the domestic real estate market, specializing in the sale and rent of premium residential properties. In 2019, it successfully expanded to Slovakia. Whether you are looking for an apartment or a house, you can rest assured that the agency’s portfolio contains only the best properties offered on the Prague, Brno, and Bratislava residential markets. Svoboda & Williams’ excellent reputation stands on the high level of professionalism of its agents, its progressive marketing strategy, and its comprehensive offer of services, which include sales, purchases, and rents, as well as investment management, property management, home staging, and more.

On the Svoboda & Williams website, you will find the agency’s up-to-date real estate listings and wide-ranging lifestyle section, which includes a guide to the most interesting restaurants, furniture shops, interior designers, galleries, beauty salons, etc. In short, all you need to know about Prague, Brno, and Bratislava. You can find its presentation of the LE BON brand in its design furniture section.

Have a look at the residences in Svoboda & Williams’ portfolio that boast furniture designed by Le bon.
Comments


bottom of page