top of page

NOVINKA OD LE BON DESIGN | STAR

NOVÁ ŘADA MODULÁRNÍHO NÁBYTKU DO KOUPELNY


Luxusní nábytek do koupelny Le bon designPředstavujete si ve své nové koupelně jednoduchý, praktický a krásný nábytek, který se skládá z několika skříněk vedle sebe, s krycí deskou se snadnou údržbou?

Pokud ano, nová série STAR je pro vás správná volba.


Tady jsou základní vlastnosti:

Skříňky volitelných šířek nebo otevřené police lze jakkoliv kombinovat do libovolné délky. Nábytek může být osazen dvěma nebo jedním bočním panelem, pro umístění do prostoru nebo do rohu. Nábytek STAR může být umístěn i mezi dvě stěny. V tomto případě bude bez bočních panelů, pouze s úzkými svislými lištami.


Krycí deska je vždy voděodolná. Z Corianu, kompaktního laminátu nebo skla.

Skleněnou krycí desku podlakujeme jakýmkoliv lakem a sestava se tak přizpůsobí jakémukoliv prostoru.

Pokud zvolíte krycí desku z materiálu Corian, lze do ní osadit integrovaná umyvadla volitelných tvarů bez viditelné spáry.


Spolehlivé výsuvy šuplíků s kovovými bočnicemi v tmavém antracitovém odstínu mají tichý chod a vysokou nosnost.Skleněná deska pod umyvadlo lebon design


V barevnosti nábytku STAR nejsou žádná omezení a nábytek tak snadno zapadne do různých interiérových stylů, od skandinávského po industriální.

Čelní plochy mohou být buď lakované v jakémkoliv odstínu laku, nebo z přírodní dýhy z našeho vzorkovníku. Povrchová úprava dřeva chrání povrch do hloubky a usnadňuje jeho údržbu.


Výsuvy se otvírají za horní zkosenou hranu. Toto řešení bez viditelné úchytky ocení nejen rodiče malých dětí.


Nábytek můžete kombinovat s jakýmkoliv umyvadlem na položení.


Přijďte se podívat na nábytek STAR do showroomu Le bon v Brně.

 

SHOWROOM BRNO


 

1 Comment


Harlothub
Harlothub
May 31

hhhhh

Like
bottom of page