top of page

ROZPOČET JE AŽ NA PRVNÍM MÍSTĚ

EN | THE BUDGET COMES FIRST - english below |


Ať už zadáváte návrh kuchyně nebo celého interiéru, je naprosto zásadní zadat i orientační rozpočet. Vyhnete se tak zklamání, kdy vám designér navrhne nábytek s vymazlenými detaily, jako jsou pokosové spoje pod úhlem 45 stupňů nebo ohyby, použije exkluzivní materiály, ale ve finále zjistíte, že realizace je mimo možnosti dostupného rozpočtu.

Le bon se během let poučil a při konzultaci se zákazníkem zohledňuje daný rozpočet. Protože nábytek přes 20 let i vyrábíme, vše navrhujeme s ohledem na proveditelnost a možnosti výroby.

Plánujete nové bydlení nebo rekonstrukci stávajícího? Budeme rádi, pokud nás oslovíte. Pokud zadáte realistický rozpočet a ujasníme si, jaké detaily jsou pro vás důležité, navrhneme vám řešení, které rozpočet respektuje. Ušetříte tak spoustu času a energie při hledání náhradních možností.
Whether you furnish a kitchen or the entire interior, it is absolutely essential to enter an indicative budget. You will avoid the disappointment when the designer will design furniture with fancy details, use exclusive materials, but in the end you will find that it is out of reach of the budget available.

Le bon takes the budget into account when consulting the design with the customer. As we have been producing furniture for over 20 years, we design everything with regard to feasibility and production possibilities.

Are you planning a new home or a renovation of an existing one? We will be happy if you contact us. If you enter a realistic budget and let us know what details are important to you, we'll suggest a solution that respects the budget. This will save you a lot of time and energy when looking for alternatives.

Kommentare


bottom of page