top of page

PROMYŠLENÁ KOUPELNA

EN | INSPIRING BATHROOM - english below |


Vybavení i malé koupelny lze vyřešit tak, aby byl prostor příjemný a uživatelům poskytoval vše, co potřebují. Zařídit takovou koupelnu je sice mnohem náročnější a realizace trvá déle, protože vše je nutno přesně zaměřit, ale výsledek stojí za to. Prostor je maximálně využitý, hra otevřených polic a uzavřených modulů vytváří tu správnou pohodovou atmosféru.

Realizace malé koupelny

Přizdívka i zrcadlová skříňka navazuje na sklo sprchového koutu. Umyvadlo je bezespárově vsazeno do desky z Corianu. Modul skříňky s umyvadlem vystupuje ze stěny, kde kombinujeme otevřené a uzavřené prostory. Vysoká skříň elegantně kryje rozvody topení. Na čelní plochy jsme použili 100% vodě odolný kompaktní laminát.


Koupelna s vanou

Ačkoliv bylo v této koupelně dostatek místa na samostatnou skříň s umyvadly, volili jsme přesto efektní napojení bloku s umyvadly na vanu, částečně zapuštěnou do podlahy. Nábytek i opláštění vany je i tady ze subtilního kompaktního laminátu. Kompaktní laminát je 100% vodě odolný a umožňuje vsadit keramická umyvadla pod desku. Zrcadlové skříně jsme zkombinovali s LED osvětlením v oku příjemné teplé bílé. Skříně pod umyvadla i zrcadlové skříně vycházejí ze Forever. Při výběru vybíráte z 5 výšek nábytku. Skříně pod umyvadla a krycí desky mají i tzv.plovoucí rozměr, kdy zadáte požadovanou šířku tak, aby výsledná sestava měla velikost, kterou potřebujete.

Řešíte podobný projekt? Pošlete nám detaily, obratem vám zpracujeme nabídku.Every small bathroom can be designed to make the space pleasant and provide users with everything needed. In such a bathroom implementation takes longer as everything is custom-made. But the result is worth it. The space is maximally used, the contrast between open shelves and closed modules creates the right relaxed atmosphere.


Small bathroom

The mirror cabinet is attached to the glass of the shower. The washbasin is seamlessly integrated into the Corian countertop. The wall panels elegantly cover the heating pipes. 00% water-resistant compact laminate is used for the front surfaces.


Bathroom with bathtub

The vanity unit and bathtub form one block. The bathtub is partially built into the floor. The furniture and the bathtub panels are made of subtle compact laminate. The compact laminate is 100% water resistant. The mirror cabinets feature LED lighting in a pleasant warm white. Vanity units and mirror cabinets come from Le bon Forever collection.


Would you like a similar furniture? Send us the details, we will prepare an offer for you immediately.


Comments


bottom of page