top of page

S PŘÍCHUTÍ OŘECHUKUCHYŇ

Na relativně malém prostoru kuchyně najdete spoustu detailů, typických pro Le bon, které vás nenudí a práci v kuchyni vám zpříjemní.


Tak popořádku:

Subtilní kovová konstrukce zajišťuje osvětlení pracovní plochy a skýtá velkorysý prostor pro nádobí, dekorace a květiny.


Dřevěný hranol opticky odděluje kuchyň od obývacího pokoje. Všimněte si malého šuplíčku na drobnosti a niky s elektrickou zásuvkou. Nabíjené mobily jsou uklizené a přesto po ruce. Kastlík nad dřezem je ideální pro bylinky.


Posuvná dvířka na vnější straně ostrůvku nezaberou při otvírání žádné místo.


Dřez je beze spáry integrován do pracovní desky. Protože Corian není tak tvrdý jako sklo nebo kámen, dřez má dno z odolného nerezu.


Nábytek doplňuje digestoř BORA se spodním odtahem, spolehlivá trouba Miele, malá vinotéka a chladnička Liebherr s biofresh zónou, která udrží zeleninu podstatně déle čerstvou než klasická chladnička.

 

KOUPELNY

Sestava z ořechové dýhy v hlavní koupelně je hravá a odlehčená, doplněná jednoduchými kulatými zrcadly.

Police nad vanou jsou díky použitému kompaktnímu laminátu voděodolné a příležitostná voda ze sprchy jim neublíží.


Druhé koupelně dominoval velký bojler, částečně zapuštěný do stěny. Ten jsme skryli do skříně, poskytující i spoustu dalšího úložného prostoru.

 


KNIHOVNA

Po mnoho desítek let byla u schodiště jen obrovská volná nika. Teď v ní našla místo vzdušná knihovna z ořechové dýhy s výraznou strukturou.


 


PŘEDSÍŇ

Na minimální ploše je vše, co při příchodu a odchodu z domu potřebujeme. Skříně, botníky, zrcadlo i lavice na sezení. Ta je vyrobena z masivního ořechového dřeva. 

Jak práce probíhaly?

Tento interiér nachází na opačné straně republiky a mohlo by se zdát, že jeho vznik by mohl být komplikovaný. Naopak. Klienti přijeli k nám do showroomu pouze jednou. Probrali jsme podrobně jejich potřeby, požadavky a představy a všechna další komunikace probíhala online. Jednotlivé části se pak montovaly po etapách, některé i po nastěhování.


 

Plánujete nový domov, nebo rekonstrukci? Kontaktujte nás a společně vytvoříme neobyčejné věci.Comentarios


bottom of page