top of page

KDYŽ SI V LE BONU VYROBÍME KUCHYŇ DOMŮ

V Le bonu jsme již vyrobili spoustu kuchyní a konečně přišla řada i na tu naši.


Lákala nás tmavá kuchyň a chtěli jsme vyzkoušet něco doposud nevyzkoušeného. Vertikální drážky na vysoké skříně z přírodní dubové dýhy mořené na černo jsme zkombinovali s pracovní deskou z materiálu Corian® v barvě Ash Concrete.

Corianem jsme nakonec opláštili i čelní plochy spodních skříněk. Vznikl tak monolitický "betonový" blok s integrovaným dřezem beze spár.


 


"Finální podoba návrhu kuchyně zrála dlouho a po úvahách nakonec vyhrál ten nejjednodušší. Velkorysost kuchyně tkví v použitých materiálech a propracovaných detailech, nikoliv ve složitosti řešení.

S výsledkem nemůžeme být více spokojeni."


návrh kuchyně René Novák Le bon design


 

Vnitřní členění

Čela spodních skříněk skrývají sofistikované a praktické vnitřní členění. Provoz v kuchyni usnadní rohová ledvinka, která umožňuje vysunout každou polici zvlášť, nebo elektrické otevírání zásuvky s odpadkovým košem. Díky jemnému ťuknutí na čelo výsuvu kolenem nebo špičkou nohy se výsuv s koši snadno otevře. Ideální, když máte plné, nebo špinavé ruce.


Dvířka horních skříněk jsou z dubových lamel a vnitřní osvětlení vytváří příjemnou hru světel.


Tapeta

Monochromatickou kuchyň jsme oživili velkoformátovou tapetou Tecnografica. Díky speciální povrchové úpravě je tapeta voděodolná a mohla tak být umístěna za pracovní desku.


Spotřebiče

Varná deska s integrovanou digestoří BORA je za nás tím nejlepším řešením, co ve své kuchyni můžete mít. Proto nechybí ani v té naší.

Trouba BORA X BO dokonale ladí s vysokými skříněmi. Ve vypnutém stavu je vidět pouze jednolitá černá skleněná deska.


Protože rádi vaříme, věděli jsme, co od nové kuchyně chtít. Dostatek pracovního prostoru, dokonalé osvětlení nebo i širší dřez. Dle našich zkušeností jsou použité materiály odolné a nevyžadují velkou údržbu. 

PLÁNUJETE NOVÝ DOMOV?

Spojte se s námi a společně vytvoříme neobyčejný interiér.


  

Comments


bottom of page