top of page

JÍDELNÍ STŮL. KTERÝ JE TEN NEJ?

EN | DINING TABLE. WHICH IS THE BEST? - english below |V současné době je pro jídelnu v interiéru málokdy vyhrazena samostatná místnost. Obývák, kuchyň a jídelna tvoří kompaktní celek. Jídelna se zredukovala na jídelní stůl.

Le bon s oblibou navrhuje na nábytek do kuchyní moderní hi-tech materiály, které se snadno udržují. Protiváhou jsou pak robustní jídelní stoly ze středové části kmene dubu s tzv.živou, neopracovanou hranou. Každý stůj je tak neopakovatelný originál. Nejoblíbenější podnož je kovová. Deska stolu se skleněnou podnoží se jako by vznáší nad podlahou a přidá kouzlo každému prostoru.

Pokud máme k dispozici pro stůl málo místa, doporučujeme kulatý stůl. U kulatého stolu může hodovat překvapivě mnoho hostů. Každý pohodlně dosáhne na všechny dobroty.

Velký stůl z masivního dřeva není malou investicí. Přijďte se k němu posadit a osahat si ho v našem showroomu. Pokud vám budeme navrhovat kuchyň, součástí návrhu může být i jídelní stůl.


A separate room is seldom reserved for an interior dining room these days. The living room, the kitchen and dining room form a compact unit. The dining room was reduced to a dining table.

Le bon likes to use modern hi-tech materials for kitchen furniture that are easy to maintain. These are in contrast with the robust dining tables made of the central part of the oak trunk with the so-called natural edge. Each table is a unique original.


If you have a little space available, we recommend a round table. Surprisingly, many guests can dine at the round table. Everyone comfortably achieves all the goodies.


A large solid wood table is not a small investment. Come at sit in our showroom.

If we are going to design a kitchen for you, a dining table can be included.

Comments


bottom of page