top of page

5 TIPŮ, JAK VYTVOŘIT ÚŽASNOU KUCHYŇ


TIP 1

Kastlík v pracovní desce


Perfektní místo na ukládání krájecích prkének, kuchařek nebo i květináčů s bylinkami. Vše je na dosah a zároveň uklizeno.

Tento prvek instalujeme rádi do našich kuchyní a zákazníci si ho nemůžou vynachválit.Podívejte se na ukázky kastlíků z našich realizací: TIP 2

Otevřený úložný prostor v ostrůvku


Protože sami rádi vaříme a v kuchyni jsme často, víme, jaké detaily a úložné prostory slouží nejlépe. Při navrhování kuchyní využíváme každé místečko.

Tak vznikl i prostor pro nabíjení mobilů...

Nejdříve jsme vyráběli na baru v ostrůvku jen otevřenou niku. Protože velikost niky vybízí k odkládání mobilů a tabletů, doplnili jsme ji zásuvkou. Mobil není na očích, ale stále při ruce.Podívejte se na ukázky otevřených úložných prostorů v ostrůvku z našich realizací:

 TIP 3

Zasouvací panely


Při vaření jsou panely zasunuté do boků, takže nezavazí a my máme pohodlný přístup ke všem domácím spotřebičům. Niku se spotřebiči můžeme snadno schovat, pokud je nepoužíváme. Je to ideální místo mixér, odšťavňovač, kávovar nebo toustovač.Podívejte se na ukázky zasouvacích panelů z našich realizací: TIP 4

CUBIC Le bon - úložný prostor za pracovní deskou


Chytré řešení zvětšení pracovního prostoru na kuchyňské desce.


Vložte za pracovní desku místo obkladu otevřené skříňky o hloubce 13 - 25cm. Přirozeně se vám tak zvětší pracovní plocha a získáte další rychle přístupný úložný prostor. Drobné kuchyňské nástroje nebo i koření budete mít hned po ruce a nebude vám zabírat místo na pracovní desce.Vybrat si můžete z variant odevřených skříněk, nebo se zasouvacími dvířky. 


TIP 5

Závěsná police nad ostrůvkem


Do našich kuchyní instalujeme varné desky se spodním odtahem Bora, a proto není potřeba horní digestoř. To nám uvolňuje ruce při tvorbě designu kuchyně.


Můžeme se rozhodnout, zda necháme volný prostor nad hlavou, nebo místo využijeme pro závěsnou polici.

Ta může sloužit nejen po praktické stránce, ale i jako místo pro umístění dekorací či zeleně. Osvětlení v polici navíc perfektně osvítí celou pracovní plochu.Podívejte se na příklady z našich realizací:


 

PLÁNUJETE NOVÝ DOMOV?

Spojte se s námi a společně vytvoříme neobyčejný interiér.


 


 

Comments


bottom of page