top of page

5 TIPŮ NA PODZIMNÍ DEKORACI DO KOUPELNY

První, co nás napadne u slova podzim jsou barvy napadaných listů a nevlídné počasí, žádající vytáhnout ze skříně kabáty a oprášit deštníky.

Přesně takový podzim je. Také proto trávíme doma více času a žádáme od něj více útulnosti a hřejivosti.

Většinou dbáme na dekorace v obýváku, či kuchyni, ale proč zapomínat na koupelnu?"Připravila jsem si pro vás 5 tipů na decentní podzimní dekoraci koupelny."

Klára
1) VONNÁ SVÍČKA


Vonná svíčka zapojí do vnímání příjemnosti mimo vzhled i další smysl - čich. A když je v krásné nádobě, naladí vaši koupelnu na příjemnou podzimní vlnu. Vosk dražších svíček neulpívá na stěnách nádobky a proto hoří déle. Navíc se vonné ingredience v rozpuštěném vosku uvolňují po celou dobu hoření.# Kde koupit luxusní niche vonnou svíčku?

# Koupelnový nábytek z kolekce DREAM TOP 


2) BARVY ČOKOLÁDY A SKOŘICE


Pravděpodobně nebudete měnit obklady vaší koupelny kvůli podzimní dekoraci. Co ale můžete změnit, je barva ručníků a osušek.

Volte teplé, zemité, přírodní barvy. Ideální je hnědá, skořicová, nebo hořčicová.

 

3) ZLATÉ DETAILY


Zlaté akcenty v podobě misek, sošek nebo dávkovačů dodají vaší koupelně luxusní atmosféru a zároveň zachovají tón sezóny.

Možná budete překvapeni, jak můžou zlaté kovové prvky pocitově zahřát vaši koupelnu.
#Koupelnový nábytek FOREVER 


4) ZELENÉ ROSTLINY


Zelené rostliny vám připomenou léto. Ačkoliv venku zelených tónů ubývá, pokojové rostliny nyní stále bujně rostou. S nedostatkem světla si poradí tropické Tilandsie. Zavěste je do sprchového koutu!

Pozor na kytice ze suchých květů. Podle Feng shui jsou suché rostliny bez života a energie. Jejich skladování vám nic dobrého nepřinese. Zbavte se jich a uvidíte, jak se ovzduší v bytě vyčistí.
#Koupelnopvý nábytek NEXT

#Koupelnový nábytek VIPP 

5) PŘÍRODNÍ KŮŽE A KOŽEŠINY


Bez koberečku z přírodní kožešiny si nedovedu koupelnu doma představit. Návštěvy se na ní bojí stoupnout mokrýma nohama. Naopak, pravidelné vlhko kožešinám svědčí, protože pak jejich vlas nevysychá a neláme se. Kožešina vyniká jak na přírodní dřevěné podlaze, tak na dlažbě nebo stěrce.
# Koupelnový nábytek z kolekce DREAM TOP

#Koupelnový nábytek VIPP

#Koupelnový nábytek BONBON
 
bottom of page