NOMAD

pracuj odkudkoliv

„Kočovníci, nebo také nomádi, jsou komunity lidí, jejichž způsob života preferuje spíše neustálé kočování z jednoho místa někam jinam před usedlým životem na jednom místě.“

Wikipedie

NOMAD získal nominaci Nejlepší nábytek na Designbloku 2020 a cenu Nábytek roku 2021.

Autorem návrhu kolekce NOMAD je excelentní designér Jiří Pelcl.

NOMAD_3

60x160x41cm

Pracovní desku lze snadno složit a celý prostor zavřít nebo zamknout. NOMAD je na kolečkách, takže jej snadno přesunete z místnosti do místnosti. Budete se stěhovat? NOMAD se může stěhovat s vámi.

Dělené police v horní části i úložný prostor ve dveřích a pod stolkem pojmou mnoho šanonů a písemností. Měkký filc tlumí zvuk a poslouží jako nástěnka.

NOMAD je praktický a navíc krásný. Kromě vyobrazeného ořechového dřeva jej vyrobíme v jakémkoliv jiném.

K zapojení osvětlení LED a elektrických zásuvek stačí připojit NOMAD do zásuvky 220V.

NOMAD_2

60x64x33cm

Pojízdný kontejner pro ty, kteří nechtějí fixní pracovní stůl. Pracovat lze odkudkoliv! V pohodlném ušáku, u pracovního stolu nebo v posteli. Kontejner lze snadno přemisťovat po bytě nebo v kanceláři. Všechny pracovní materiály máte na jednom místě. Po odklopení horního víka získáte prostor na odložení toho, s čím právě pracujete. Tužky se nikam nezatoulají, pokud je odložíte do připravených poutek. Prostorný dělený šuplík lze uzamknout.

NOMAD2 vyrábíme v jakémkoliv odstínu laku nebo v přírodní dýze.

NOMAD_1

51x56,5x27cm

Nejmenší kousek z kolekce. Zaparkovaný pod vaším stolem v práci schová tašku do fitka nebo přezůvky. Zaoblená úchytka z masivního dřeva je příjemná na dotek. Poraďte se s námi ohledně nejvhodnějšího odstínu laku nebo dřeva.