O nás

Koupelnový nábytek vyrábíme s nadšením od roku 1996.
Neustále se učíme.
Sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech
a technologiích.
Nasloucháme našim zákazníkům.
A přemýšlíme.
Máme k dispozici moderní výrobní technologie a zručné řemeslníky.
Výsledkem je nábytek LE BON.

LE BON má letos sladkých 20 let!

Z garáže a jednoho zaměstnance LE BON během 20 let vyrostl ve společnost s vlastním showroomem a dílnou.
Zpočátku byl sortiment koupelnového nábytku velmi široký, od ekonomického až po luxusní. V posledních letech se LE BON etabloval ve středním a vyšším segmentu. Pro tuto užší skupinu zákazníků máme nyní bohatou nabídku nejen nábytku do koupelny, ale i kuchyní a dalších prvků interiéru, vše s charakteristickým rukopisem a detaily.
Baví nás pracovat s novými materiály a kombinovat je s tradičním řemeslem, neustále vyvíjíme nové řady produktů a zamýšlíme se nad novými, funkčními konstrukcemi nábytku. Neustále se snažíme posouvat hranice provedení a překvapovat novým přístupem.
Největší uspokojení nám vždy přináší vymyslet a realizovat takový nábytek a interiéry, které jsou inspirativní, kde vás napadají dobré nápady, interiéry, kde můžete v klidu a pohodě relaxovat.
Na podzim čeká LE BON stěhování výroby, skladu a části administrativy do nové moderní haly. Kromě efektivnějšího uspořádání a příjemného pracovního prostředí v dílně získáme více místa v našem showroomu. Budeme tak schopni lépe ukázat naši vizi osobitého a funkčního interiéru.

Máme otevřeno: po-čt 8:00 – 16:30, pá 8:00 – 16:00              Pokud k nám máte daleko, své dotazy zašlete na mail nebo telefonujte.


PRO MÉDIA

Máme spoustu zajímavých produktů a inovací. Sledujeme, jak se vyvíjí potřeby našich zákazníků. Ty rozmazlujeme propracovanýmu detaily. V naší dílně pracujeme s lakovanými povrchy, přírodní dýhou, lamináty i s Corianem. Pokud vás zajímá cokoliv, týkající se značky LEBON nebo obecně nábytku,napište nám. K dispozici pro vás jsou fotografie v tiskové kvalitě a podrobné informace o jednotlivých produktech. Můžeme vám zaslat také fotografie atypických realizací.

 

PÍŠE SE O NÁS

Koupelnový nábytek výrazně překročil hranice účelnosti. Často je nabízen v ucelených sériích, které dovolují výběr z řady více prvků podle požadavků zákazníků. … … přední český výrobce koupelnového nábytku LeBon používá na čelní plochy skříněk stabilní biodesku – tři vrstvy masivního dřeva lepené do kříže … … dokonalou koupelnu netvoří jen obklady, dlažby či baterie, ale také stylový nábytek, při jehož výběru se soustřeďte jak na design, tak na kvalitní provedení.

LE BON FABRIKA

Dílna LE BON je vybavena moderními numericky řízenými stroji, které spolu se zručnými truhláři dávají reálnou podobu nábytku LE BON. Budova bývalé slévárny s obrovskými okny poskytuje spoustu přirozeného světla. Umíme vyrobit jak lakovaný nábytek i nábytek z přírodní dýhy.

SHOWROOM

Pokud stále nejste rozhodnuti, jak má vaše koupelna vypadat, přijďte se k nám poradit. Na jednom místě můžete vidět různé typy koupelnového nábytku, vyzkoušíte si, zda vám lépe vyhovují dvířka nebo šuplíky, jakou barvu nábytku preferujete… Ideální je, pokud se u nás zastavíte ještě před výběrem obkladu a dlažby….. A máme vždy čerstvě namletou výbornou kávu.