X

Hledat

Přinášíme novinku!
Židle španělské značky Ondarreta

židle Le bon

25. 3. 2019

Židle z produkce značky, která sídlí na severu Španělska a pod jednou střechou vyrábí nábytek, nás zcela nadchly. Není divu, že je můžete vidět v několika našich realizacích. Představíme vám naše oblíbené produkty z jejich výroby.

 

Židle Bob

Kolekci židlí Bob navrhla pro španělskou značku Ondarreta designérka Nadia Arratibel. Židle Bob je navržena s podnožím a sedákem z lakovaného bukového dřeva v deseti barevných provedeních. Součástí kolekce jsou židle s područkami i židle s dřevěným nebo ocelovým podnožím. Bob je k dispozici také celopolstrovaná nebo s polstrovaným sedákem, kde si můžete vybrat z několika typů tkanin, nebo třeba i kůži. Můžete si přizpůsobit polstrování spolu s rámem a vytvořit vzhled židle přesně tak, jak potřebujete do svého interiéru. Právě výběr látek byla jedna z věcí, která nás na židlích Ondarreta tolik nadchla.

 

Otočné křesílko BAI

Pohodlnou a originálně tvarovanou kolekci židlí BAI navrhl pro španělskou značku Ondarreta designér Aned Lizaso. Monolitická skořepina má v sobě pohodlný sedák, opěrku i područky a vyrobena je ze vstřikovaného plastu. Může být celopolstrovaná, s polstrovaným vnitřkem, polstrovaným sedákem nebo jen bez polstrování. Vyráběna je v pěti různých barvách. Podnož modelu BAI může být kovová, anebo ji může tvořit pětipramenný kříž. Opět je možné vybrat si z několika barev.

 

Španělská značka Ondarreta je výrobcem nábytku do domácností, kanceláří i veřejných prostor.  Jejich nábytek je z velké části vyráběn ručně. Ondarreta používá kvalitní materiály, které ve spojení s inovativními tvary dělají z jejich produktů skvělou volbu pro váš interiér.

 

Zaujala vás tato originální španělská značka? Chcete si jednotlivé látky sami osahat? Několik typů můžete u nás osobně vyzkoušet.

Kontaktujte nás nebo se zastavte v našem showroomu.

 

ondarreta-bobondarreta-bobondarreta-bobondarreta-bobondarreta-bobondarreta-bobondarreta-bobondarreta-bobondarreta-bobondarreta-baiondarreta-baiondarreta-baiondarreta-baiondarreta-baiondarreta-baiondarreta-bai