X

Hledat

Samostatné zrcadlo nebo zrcadlová skříň? Shrneme si výhody obojího

4. 3. 2019

Zrcadlo, ať už je jakékoli, patří do každé koupelny. Výběr nějakého zrcadlového řešení vás tedy bude čekat pokaždé, když budete vybavovat nové koupelnové interiéry. Nejčastějšími variantami je rozhodování mezi samostatným zrcadlem a zrcadlovou skříní. My vám teď shrneme výhody i nevýhody obou řešení.

 

Samostatné zrcadlo

Jednou z největších výhod samostatného zrcadla je možnost výběru z velkého množství modelů i tvarů. Můžete zvolit elegantní kulaté zrcadlo s LED podsvícením nebo bez něj. Pokud se budete chtít držet spíše tradičnějších tvarů, můžete zrcadlo oživit třeba rámem. Ty je možné vyrobit ze stejné dýhy jako ostatní nábytek v koupelně nebo zvolit alespoň lak ve stejné barvě.

 

Zrcadlové skříně

Výhodou zrcadlových skříní je v první řadě samozřejmě úložný prostor, který vzniká právě spojením zrcadla a skříňky. Ten je díky ideálnímu umístění v rovině očí navíc velmi dobře přístupný. Jednotlivé segmenty zrcadlové skříně Forever se dají navíc skládat do libovolně dlouhé řady. Některé modely skříněk mají dvířka tvořena oboustranným zrcadlem, což může být velice praktické, když se například potřebujete vidět zepředu i zezadu.

Co se týče zrcadlové skřínky, hodně lidí řeší problém se spárami, které přerušují plochu zrcadla a také prostor, který zrcadlová skříň nad umyvadlem ubírá. My v Lebonu oba problémy umíme řešit. Problém se spárami, které přerušují plochu zrcadla vyřešíme výklopnou skříňkou. Druhý problém řešíme skřínkou do niky, je elegantní a neubírá prostor. K zrcadlům zároveň nabízíme nejen výkonné LED osvětlení ale třeba i vypínače reagující na pohyb, které užívání vaší koupelny velmi zpříjemní.

 

Potřebujete s výběrem pomoct? Zastavte se u nás v showroomu nebo nám napište a my vám vše podrobně vysvětlíme.

zrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrinzrcadlo-zrcadlovaskrin