X

Hledat

Venkovní kuchyň.  Místo, které podtrhne vaše krásné léto

29. 4. 2019

Jaro je v plném proudu a pomalu ale jistě začíná období dlouhých a teplých večerů. Posezení s přáteli, grilování i místo, kde je možné si v klidu přečíst knížku. Nejen tohle jsou důvody k pořízení venkovní kuchyně. Pojďme si ukázat, jak taková venkovní kuchyň může vypadat.

Existuje několik způsobů, jak venkovní kuchyň navrhnout. Jednou z méně nákladných variant je zařídit jen venkovní posezení a k tomu třeba gril. Tahle možnost vám ale neposkytne zdaleka takový komfort jako kompletní kuchyň jen posazená do venkovního prostředí. Buď totiž musíte neustále odbíhat pro něco do vnitřní kuchyně, nebo před samotným vařením strávíte hrozně moc času přípravou všech věcí, které venku budete potřebovat.

 

My v Lebonu vám navrhneme takovou venkovní kuchyň, ve které pro dokonalý požitek z vaření nebude chybět vůbec nic. Projdeme s vámi vaše představy a očekávání

a poté se pustíme do samotné realizace.

 

Co se týká materiálu, mohli byste si říkat, že nejdůležitější je odolnost proti dešti. Venkovní kuchyň je ale vždy dobré mít pod střechou. Už proto, že počasí se často rychle zkazí a nechcete přeci, aby vám zkazilo i dlouho plánované setkání s přáteli. Naše venkovní kuchyně tedy vyrábíme vždycky tak, aby byly umístěné pod střechou a spíše než dešti odolaly vlhkosti a slunečním paprskům.

Na čelní plochy používáme cedrový masiv. Cedrové dřevo je tradiční materiál na výrobu sudů, koupacích kádí a saun a navíc krásně voní. Kuchyňské šuplíky pak vyrábíme z překližek. Pracovní desky například z černé žuly a zadní obklady ze skla. V námi navržené kuchyni najdete vše, co budete potřebovat pro plnohodnotné vaření – lednici, myčku i malou varnou desku.

 

Naše nejnovější venkovní kuchyně jsou právě ve výrobě. Sledujte náš FB a Instagram, kde průběžně publikujeme nejnovější realizace.

Chcete se s námi sejít a pobavit se o vaší vysněné venkovní kuchyni? Kontaktujte nás nebo navštivte náš brněnský showroom.