X

Hledat

Udělejte si radost!
Pořiďte si něco lepšího

18. 3. 2019

Zařizujete nový interiér, potřebujete zrekonstruovat koupelnu, nebo si prostě jen chcete udělat radost novým nábytkem? Vysvětlíme vám, proč si pro svůj projekt vybrat něco lepšího než to, co najdete ve velkých obchodních domech s levným nábytkem.

 

Kvalita by měla vítězit nad cenou

Velmi běžným argumentem, proč se někteří lidé odklání od možnosti vybavit svůj interiér nábytkem ze studia, je cena.  Často už jim ale nedochází, že upřednostnili cenu na úkor kvality. Až budete stát na prahu podobného rozhodnutí, zamyslete se dobře, jestli nábytek, který nebudete muset za pár let vyměnit, nevyjde nakonec výhodněji.

Spojení designu, originality a elegance

Vedle klasických materiálů na výrobu nábytku, jako jsou několikavrstvé lakované povrchy nebo dřevěné dýhy, my v Lebonu používáme i netradiční nebo úplně nové materiály, jako je sklo, plech, Corian® nebo kompaktní laminát. Takové materiály jsou do koupelny vhodné nejen díky svým výborným užitným vlastnostem, ale jsou navíc velmi elegantní a krásné. Naším cílem je vytvářet originální, designový nábytek trvalé hodnoty a prostředí, v němž má každý detail svůj význam, účel a funkci.

Osobní přístup

Když se rozhodnete spolupracovat třeba s naším studiem, zaručíme vám, že naše produkty budou to nejlepší, co ve své koupelně můžete mít. Naše práce nás totiž velmi baví a věříme, že to na spolupráci poznáte. S klienty komunikujeme na velice přátelské úrovni, nasloucháme jejich přáním a touhám a společně pak hledáme to nejlepší řešení, které bude splňovat všechny požadavky.

 

K tomu sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích, které každý rok promítáme do nových kolekcí. Když všechny tyto prvky spojíte, vyjde vám prémiový nábytek, který vám bude dělat jen radost.

 

Většinu nábytku z koupelnové řady Le bon si můžete prohlédnout naživo v našem showroomu v Brně. Kontaktujte nás nebo si náš showroom rovnou přijďte prohlédnout.

série VIPPkuchyň se skleněnou pracovní deskoudigestoř Borasérie Next deska z masivního dubukoupelna-forever-oldwoodkuchyň opláštěná keramikoukuchyň z voděodolného laminátuvestavna-skrin-zafrezovane-uchytkykuchyň dveře rámečky Oldtimer