X

Hledat

Trendy kuchyně? Zasouvací dveře a panely

8. 4. 2019

Určitě jste už slyšeli o klasických posuvných interiérových dveřích. Věděli jste ale, že pomocí stejného mechanismu se můžou zavírat i kuchyňské skřínky nebo dokonce celé stěny? Ne? Tak čtěte dál a my vám prozradíme vše potřebné.

 

Jak fungují klasické posuvné dveře?

Posuvné dveře místo otočných. Dělají se tradičně ve dvou variantách – posuvné dveře na stěnu či do pouzdra. Oba způsoby fungují ale na stejném principu, dveře se posouvají pomocí kolejniček a ať jsou otevřené či zavřené, v prostoru vám nepřekáží. A stejně fungují i posuvné dveře v kuchyni.

 

Posuvné dveře a panely v prostorách kuchyně

Tento trend, jak jsme již uvedli, funguje na stejném principu, jako posuvné dveře v jakémkoli interiéru. Pokud posuvný mechanismus zvolíme pouze pro zavírání kuchyňských skříněk, získáme nejen elegantní vzhled kuchyně, ale zároveň si ušetříme mnoho starostí s prostorem, který vyžadují dvířka otočná. Posuvná dvířka mohou mít jedno nebo více skládaných křídel a to nám dává navíc možnost projevit kreativitu při navrhování. Pokud se rozhodnete do svého interiéru zakomponovat celé posuvné panely, získáte ideální řešení pro kuchyň propojenou s obývákem. Takové dveře totiž skryjí veškeré domácí spotřebiče a vypadají jako jednolitá stěna. Unikátní mechanismus má pouze horní vedení a v pracovní desce tedy nemusí být žádné drážky. I při zavřených dveřích navíc máte stále přístup ke skřínkám pod pracovní plochou.

Posuvné dveře jsou současným trendem. Jsou elegantním doplňkem do interiéru a nabízí chytré řešení pro úsporu prostoru. Navíc mohou být vyrobeny z různých materiálů.

 

Za řadu let jsme pod značkou LE BON vyrobili opravdu mnoho kuchyní. Můžete si prohlédnout naši fotogalerii anebo s námi probrat vaši vysněnou kuchyň osobně.

 

Kontaktujte nás nebo se zastavte v našem showroomu v Brně.

O tom, jak kuchyně LE BON vznikají, si přečtěte také zde.

Lebon-posuvne-dvereLebon-posuvne-dvereLebon-posuvne-dvereLebon-posuvne-dvereLebon-posuvne-dvereLebon-posuvne-dvere