X

Hledat

Tenkostěnná keramická umyvadla. Novinka z Mekky designu.

skrinka-s-keramickym-umyvadlem-tecla-detail-supliku

20. 5. 2019

Itálie někdy také přezdívaná jako Mekka designu se může pyšnit mimo jiné skvělým výrobcem koupelnové keramiky – CERAMICA TECLA. My v Le bonu vymýšlíme nábytek přesně na míru a keramická umyvadla dodáváme od těch nejlepších výrobců. Proto jsme se rozhodli do našeho portfolia zařadit i tuto italskou značku.

 

Preciznost a jednoduchost

Proč jsme si je vybrali? Zaujala nás svým jednoduchým vzhledem, precizností a zároveň praktickým designem. Umyvadla Tecla jsou tenkostěnná, takže stěny zbytečně nezmenšují prostor potřebný k užívání umyvadla. Hranaté tvary jim dodávají potřebnou eleganci a také díky nim se hodí do každé koupelny. Umyvadla se vyrábějí v ucelené řadě rozměrů od 60 do 120 cm. Velikosti 100 a 120 cm navíc nabízejí odkládací plochy.

 

Compact a Q2

Umyvadla Tecla najdete ve dvou kolekcích koupelen Le bon. První je série Compact, která je oblíbená hlavně díky širokému množství variant, které nabízí. Nábytek si jednoduše vytvoříte podle sebe, a to kombinací různých velikostí skříněk i barev. Nutností v rodinné koupelně je snadná údržba. Povrchy nábytku Compact jsou proto voděodolné a na jejich ploše neuvidíte žádné šmouhy, zaschlé kapičky vody nebo otisky prstů. Do každé koupelny je vhodná také série Q2, ve které stejně jako u předchozí najdete keramická umyvadla Tecla. Q2 je výborná volba pro jednoduchou a prakticky uspořádanou koupelnu.

 

Ceramica Tecla
Jednoduchost a kreativita. Ceramica Tecla splňuje nový základní koncept pro vaši koupelnu, kde se krása doplňuje s pohodlím. Společnost Ceramica Tecla vznikla v roce 1997 v srdci italské produkce keramiky. Jejich styl jsou minimalistické linie, jejichž cílem je udržet ideální atmosféru. Kromě elegance a současných trendů si zakládají také na kvalitě. Touto kombinací získávají jejich koupelny dokonalou rovnováhu ideální pro každou domácnost.

 

Zaujala vás Ceramica Tecla? Chtěli byste se dozvědět další informace o této italské značce a třeba si ji rovnou prohlédnout? Přijďte za námi do našeho showroomu nebo nám napište. Budeme se na vás těšit.

 

CompactCompactCompactCompactQ2-skrinka-se-dvema-suplíkyQ2-umyvadlo-100cmskrinka-s-keramickym-dvojumyvadlem-tecla-120cm