X

Hledat

Svoboda designu a nejvyšší kvalita. To je Corian®!

kuchyn-ulozny-system-cubic-za-pracovni-plochou-deska-corian

11. 2. 2019

Povrchový materiál z přírodních minerálů a akrylátové pryskyřice, který dává designérům a architektům obrovský prostor pro kreativitu – Corian®. Jednou z jeho výhod jsou nekonečné možnosti využití v komerčním prostředí, v domácnostech nebo třeba zdravotnických zařízeních. Představujeme vám možnosti a výhody využití Corianu v koupelnách a kuchyních.

 

Jak na Corian ® v kuchyni

V kuchyni je potřeba kromě designu myslet na funkčnost a praktičnost ještě více než v jiných místnostech. Výhodou Corianu je možnost propojit pracovní desky, panely stěn a jiné malé i velké plochy „neviditelným“ spojem. Díky moderní technologii lepení a broušení získáte dojem, že jsou jednotlivé díly vyrobeny z jednoho kusu materiálu. To zároveň znamená, že případné povrchové škrábance je možné přebroušením snadno opravit. Dlouhodobá životnost materiálu je daná pevným, celistvým povrchem, který je díky své voděvzdornosti odolný vůči nečistotám a bakteriím. To ho činí velmi hygienickým.

Vzhledem ke snadné kombinovatelnosti s jinými materiály dokáže z kuchyně vytvořit harmonický a elegantní prostor, který bude reprezentativní vizitkou každého kuchaře či kuchařky. Prohlédněte si naše kuchyně zde.

 

Corian ® v koupelně

Koupelna bývá často oázou klidu. Bývá místem, kde chceme strávit pár nikým nerušených chvil odpočinku. Corian® je k prožitku takových momentů skvělým společníkem. Je příjemný na dotek a jeho tvarovatelnost a barevná různorodost umožňuje vytvořit velice útulný prostor.

Stejně jako v kuchyni i v koupelně je jeho velkou výhodou odolnost vůči případným bakteriím, plísním a houbám.

 

Corian® vyrábí americká firma DuPont od roku 1967. Už více než 50 let se tedy potvrzuje, jak neuvěřitelně pozoruhodný materiál to je. Pojďme si shrnout výhody, které Corian nabízí:

Odolnost – pevnost – hygiena – neviditelné spoje – opravitelnost – tvarovatelnost – barevnost – ekologická přívětivost

 

My v Lebonu Corian při navrhování kuchyní a koupelen používáme také. Chcete si materiál osahat? Vyzkoušet jeho odolnost nebo se o něm jen dozvědět něco víc? Navštivte náš showroom v Brně.

lebon-corianlebon-corianlebon-corianlebon-corianlebon-corianlebon-coriankuchyn-corian-mielelebon-coriankuchyn-corian-a-keramika-zasouvaci-dvere-do-boku2kuchyn-corian-a-keramika-zasouvaci-dvere-do-bokukuchyn-oplastena-keramika-a-corian-zasouvací-dvere