X

Hledat

Skleněné pracovní desky do kuchyně

10. 7. 2018

Materiály, které navrhujeme do Neobyčejných kuchyní LE BON, vždy pečlivě osobně testujeme. Rádi vaříme a v showroomu máme několik funkčních kuchyní, takže by byl hřích nepřipravovat si oběd v práci. Takto můžeme na vlastní kůži ozkoušet vlastnosti všech materiálů. Víme, jaká pracovní deska je nejrychleji a nejlépe uklizena a můžeme vám tak naprosto kompetentně poradit s výběrem povrchů pro vaši vlastní kuchyň.

Naším favoritem na pracovní desku je sklo

Na matném, speciálně upraveném povrchu nejsou vidět otisky prstů, všechny zbytky po vaření lze snadno setřít vlhkým hadříkem bez jakýchkoliv šmouh. Tyto desky jsou velmi tvrdé a jen těžko se poškodí. (Na krájení ale samozřejmě používáme prkýnko, jinak bychom si zničili nože.)

Ještě vám výčet těchto vlastností nestačí?… Desky lze podlakovat jakoukoliv barvou, takže při navrhování kuchyní nejsme omezeni. Desky nemají nádech do zelena, typický pro sklo, takže vybraná barva bezvadně vynikne.

Sklo se v každé kuchyni přirozeně vyskytuje v mnoha podobách: V každé kuchyni najdeme skleničky a skleněné okenní tabule. Skleněná pracovní deska je tedy materiál, který se v interiéru již vyskytuje a volbou pracovní plochy ze skla tak nezvyšujete množství typů použitých materiálů. Výsledkem je jednoduchý interiér s výbornými užitnými vlastnostmi.

Vedle skleněných pracovních desek vám navrhneme ze skla i zadní obklad stěn. Efektní jsou i skleněné police ve skříňkách, které lze dobře prosvětlit.

Pracovní desky ze skla vyrábíme na míru, často je kombinujeme s varnými deskami a odsavači Bora, které lze efektně zapustit do jedné roviny se skleněnou plochou.

Do skleněné pracovní desky nejraději volíme kameninové dřezy. Jsou dostupné v mnoha barvách a velikostech a jen těžko je lze poškrábat či jinak poškodit.

Přijďte se podívat do Brna na Zábrdovickou 16 a osahejte si skleněné pracovní desky osobně! Ukážeme vám, jak je sklo příjemné na omak a jak jednoduše se udržuje. Věříme, že skleněné pracovní desky nadchnou i vás!

Metal, grey varnish and old wood veneerlebon-kovove-prvky-brno-kuchyne