X

Hledat

Sezení v koupelně. Smysluplný komfort

8. 7. 2019

V koupelně začíná i končí každý náš den. Trávíme v ní mnoho času nejen odpočinkem, ale i péčí o sebe a své tělo. I proto se v posledních letech obecný pohled na koupelnu zcela proměnil. Už na ni není pohlíženo jako na prostor, který je v každém domě i bytě nutností, ale jako na plnohodnotný interiér, ve kterém můžeme upustit uzdu naší kreativitě. Ukážeme vám jak!

 

Jedním z ne zcela tradičních koupelnových prvků je nábytek určený k sezení. Na první pohled by se mohlo zdát, že v koupelně sedět nepotřebujete. Vždyť při sprchování, fénování vlasů, holení či líčení je sezení dokonce nepohodlné. Představte si ale, jak často jsou po celodenním maratonu práce, péče o rodinu i o sebe minuty strávené čištěním zubů nekonečné. Nebo kolikrát se vám stane, že byste se rádi posadili jinam než na zem, zatímco si vaše ratolesti hrají ve vaně. A právě pro tyto situace, pokud to prostor aspoň trochu dovolí, navrhujeme do koupelen i nábytek na sezení. Jak může takový nábytek vypadat a k čemu dalšímu poslouží?

 

Lavice s úložným prostorem

Jednou z variant je lavice s úložným prostorem. Nejen, že poskytne další možnosti, kam schovat své věci, kterých, ať chceme nebo ne, máme v koupelně všichni mnoho, ale svým vzhledem a možným navázáním na nábytek pod umyvadla zútulní celý prostor koupelny a dodá koupelně žádoucí harmonii.

 

 

Designová stolička

Pokud vaše koupelna neposkytuje mnoho prostoru a nemůžete si tudíž dovolit dlouhou lavici, máme pro vás dokonalou náhradu. Jakákoli stolička totiž z praktického hlediska poslouží perfektně a díky velkému množství designů a variant povýší vaši koupelnu na velmi stylový interiér.

 

Víceúčelová lavice

Nejste si sezením do koupelny zcela jisti? Pak by pro vás mohla být zajímavá varianta víceúčelové lavice, kterou lze využít v jakékoli části interiéru vašeho domu či bytu.

 

Pokud byste se rádi podívali na některé z variant osobně nebo máte konkrétní otázky či dokonce přání, kontaktujte nás, nebo se zastavte u nás v showroomu.