X

Hledat

Promyšlená koupelna

11. 2. 2020

Vybavení i malé koupelny lze vyřešit tak, aby byl prostor příjemný a uživatelům poskytoval vše, co potřebují.
Zařídit takovou koupelnu je sice mnohem náročnější a realizace trvá déle, protože vše je nutno přesně zaměřit, ale výsledek stojí za to. Prostor je maximálně využitý, hra otevřených polic a uzavřených modulů vytváří tu správnou pohodovou atmosféru.

 

Realizace malé koupelny

Přizdívka i zrcadlová skříňka navazuje na sklo sprchového koutu. Umyvadlo je bezespárově vsazeno do desky z Corianu. Modul skříňky s umyvadlem vystupuje ze stěny, kde kombinujeme otevřené a uzavřené prostory. Vysoká skříň elegantně kryje rozvody topení.
Na čelní plochy jsme použili 100% vodě odolný kompaktní laminát.

Koupelna s vanou

Ačkoliv bylo v této koupelně dostatek místa na samostatnou skříň s umyvadly, volili jsme přesto efektní napojení bloku s umyvadly na vanu, částečně zapuštěnou do podlahy.

Nábytek i opláštění vany je i tady ze subtilního kompaktního laminátu. Kompaktní laminát je 100% vodě odolný a umožňuje vsadit keramická umyvadla pod desku.
Zrcadlové skříně jsme zkombinovali s LED osvětlením v oku příjemné teplé bílé.

Skříně pod umyvadla i zrcadlové skříně vycházejí ze série Forever. Při výběru vybíráte z 5 výšek nábytku. Skříně pod umyvadla a krycí desky mají i tzv.plovoucí rozměr, kdy zadáte požadovanou šířku tak, aby výsledná sestava měla velikost, kterou potřebujete.

Řešíte podobný projekt? Pošlete nám detaily, obratem vám zpracujeme nabídku.

Osvětlená nika navazuje na přizdívkuPolice z vodě odolného kompaktního laminátuOtevřené police nad vanouDetail zespoda vsazeného keramického umyvadlaBlok skříněk Forever s umyvadlySkříňky s umyvadly navazují na vanu