VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ LEBON. ORIGINALITA V KAŽDÉM ÚCHYTUMít doma ne jednu, ale hned několik vestavěných skříní už dnes není nic neobvyklého. Taková vestavěná skříň nám totiž v interiéru ušetří tolik místa, že jsme ochotní za ni zaplatit i několikanásobně víc než za skříň normální. Navíc se nám otevírá možnost nábytku na míru, což se může hodit třeba v případě atypického prostoru.

Protože poptávka po vestavěných skříních je veliká, nabídka na sebe nenechá nikdy čekat a vybrat takovou, která bude kvalitní, elegantní a hlavně originální, může být často oříšek. My pro vás takovou máme. V čem tedy spočívá originalita vestavěných skříní Le bon?

Úchytky

Nejvýraznějším prvkem vestavěných skříní Le bon jsou stoprocentně úchytky. Vybrat si můžete hned z několika variant. První jsou takzvané zafrézované úchytky. Ty povyšují šatní skříň na objekt, který rozhodně neunikne ničí pozornosti. Další variantou jsou naopak jednoduchá kožená poutka, která každého, kdo projde kolem vybídnou k doteku. Třetí možností je dokonalá klasika – ručně vyráběné úchytky z masivního dubu. Nejen, že jsou příjemné do ruky, ale jejich povrch je pečlivě napuštěný olejem tak, aby krásně vynikla struktura dřeva. A proč jsme se zaměřili právě na úchytky? My v Le bonu si myslíme, že je velice důležité, aby byl interiér obohacen o takové precizně provedené detaily jako jsou naše úchytky.

Svoboda výběru

Jednou z dalších výhod vestavěných skříní Le bon je možnost poskládat vzhled přesně podle vašich přání. O různých druzích úchytek jsme již mluvili, je ale důležité dodat, že dveře našich skříní nejsou standardizované, a to ani úchytky ani rámy. S námi tak máte absolutní svobodu při výběru.

Kvalita a sametový dotek

Kromě originality si také velmi zakládáme na kvalitě našich výrobků. Pro posuvné dveře používáme subtilní ale pevné kování, které zabírá minimum místa. Sametově matný povrch skříní Le bon je navíc velice příjemný na dotek.

Zaujali vás naše skříně? Chtěli byste takovou do vašeho interiéru? Potkejte se s námi v našem showroomu nebo nás kontaktujte emailem či telefonicky.Chci dostávat newsletter Le Bon

  • Facebook - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh

MENU