top of page

PŘEDSTAVUJEME VÁM ZBLÍZKA NÁBYTEK NEXT | VLOGMnohdy vám může nábytek do koupelny připadat jeden jako druhý. Podívejte se na výjimečná nábytek z kolekce Next, který vás zaujme na 1.pohled. Máte představu nábytku, který vyplní prostor koupelny ode zdi ke zdi? Pak je Next přesně pro vás. Je to takové lego. Desku i skříňky vyrábíme vždy přesně na míru.


Next má robustní desku z masivního dubu s povrchem příjemným na dotek, pod ní skříně dle vašeho výběru. Dřevo je ošetřeno speciální směsí oleje a vosku, která proniká do hloubky a tak povrch chrání.


Nábytek Next vyrábíme s parádními tenkými šuplíky. Jsou elegantní a oceníte je každý den, když šuplík otevřete.


Tady v showroomu máme Next v těchto matných pastelových barvách a v dýze sukatý dub. Váš nábytek vyrobíme v libovolné barevné kombinaci. Nejste si jistí, jaký dekor se hodí do vaší koupelny? S tím vám poradíme.


Při zařizování každé koupelny vždy řešíte umyvadlo. Jeho tvar, velikost a barvu. My máme v  nabídce skvělá tenkostěnná umyvadla italské značky Valdama. Můžete si však vybrat jakékoliv jiné umyvadlo na položení a my do desky uděláme ten správný výřez. Baterie může být buď z desky za umyvadlem, nebo ze stěny. Já upřednostňuji jednoznačně baterii ze stěny. Po baterii ze stěny nestéká voda a nemusíte tedy neustále čistit otravný vodní kámen.


Co je lepšího, než si skříně otevřít kolenem, když máme obě ruce mokré?


Jak se vám Next líbí?

Comments


bottom of page