X

Hledat

O nás

Od roku 1996 budujeme s nadšením značku LE BON. Navrhujeme a vyrábíme nábytek. Originální, jednoduchý a s citem pro detail.

Koupelnový nábytek je založený na osobní diskuzi s klienty, nasloucháme jim, a často se nich stávají naši přátelé.
Společně objevujeme prostor, vybíráme materiály, a ta nejlepší funkční řešení. Někdo takovému procesu říká design. My ho nazýváme svět LE BON. Svět, který propojuje design, kvalitu, eleganci a exkluzivitu.

Naším posláním je vytvářet originální nábytek trvalé hodnoty a prostředí, v němž má každý detail svůj význam, účel a funkci.
Neustále se učíme a přemýšlíme. Sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích, které každý rok promítáme do nových kolekcí.

Máme navíc k dispozici vlastní moderní výrobní technologie a zručné řemeslníky. Výsledkem je prémiový nábytek LE BON do Vaší koupelny a kuchyně.

V roce 2017 jsme získali cenu Nábytek roku 2017 od Asociace českých nábytkářů. Dvakrát jsme bodovali i v prestižní soutěži EDIDA – Elle Decoration International Design Awards. V březnu 2019 získal náš nábytek BONBON opět ocenění Nábytek roku 2019 od Asociace českých nábytkářů.

Máme otevřeno:   Pondělí až pátek

Domluvte si prosím schůzku předem, abychom se vám mohli plně věnovat.
Pokud k nám máte daleko, své dotazy zašlete na email nebo telefonujte.

SHOWROOM

Pokud stále nejste rozhodnuti, jak má vaše koupelna nebo kuchyň vypadat, přijďte se k nám poradit. Na jednom místě můžete vidět různé typy koupelnového nábytku a několik kuchyní s perfektně zpracovanými detaily, osazenými výhradně digestořemi Bora se spodním odtahem. Vyzkoušíte si, zda vám lépe vyhovují dvířka nebo šuplíky, jakou barvu nábytku preferujete… Ideální je, pokud se u nás zastavíte ještě před výběrem obkladu a dlažby…..

„Interiéry LE BON jsou jako rodinný výlet. Velké dobrodružství s dobrým koncem.“

FABRIKA

Dílna LE BON je vybavena moderními numericky řízenými stroji, které spolu se zručnými truhláři dávají reálnou podobu výslednému nábytku.

Umíme vyrobit jak lakovaný nábytek, tak nábytek z přírodní dýhy nebo z Corianu.

MEDIA
Hledáte kompetentní informace pro svá témata?
Kontaktujte prosím Kláru Novákovou.
KARIÉRA
Abychom se udrželi mezi špičkovými výrobci nábytku, potřebujeme spolehlivé spolupracovníky. Realizace zakázek klade vysoké nároky na každého na showroomu i v dílně. Myslíte, že byste mohli obohatit náš současný tým?
Napište Renému Novákovi.

Itinerář spolupráce

Připravili jsme stručný itinerář: ať víte, kudy společně půjdeme, pokud se rozhodnete pro interiér Le bon.


Krok 1
Kávou v showroomu LE BON naše spolupráce začíná.
Vyjasníme si, jak má vypadat váš nový interiér, jaký máte rozpočet a s čím vám můžeme pomoct.

Krok 2
Než vezmeme do ruky nářadí, předvedeme vám návrh v realistické 3D prezentaci, podrobně okomentujeme a vysvětlíme, proč a jak postupujeme. Společně s vámi zvolíme materiály, provedení a barvy. A aby náš výlet do krajiny nového interiéru dobře dopadl, vypracujeme Vám finální návrh i rozpočet.

Krok 3
Nyní je to hlavně na nás: zaměříme, na místě s vámi upřesníme všechny detaily.

Krok 4
Tým zkušených řemeslníků začíná vaši kuchyni, koupelnu nebo celý interiér vyrábět.
Tato etapa naší společné cesty bude trvat podle náročnosti návrhu od 8 do 12 týdnů.

Krok 5
Jsme v cíli! A jedeme k vám. Víme, jak se máme chovat na návštěvě u blízkých přátel, proto montáž provádějí pouze naši lidé.
Ti váš interiér dokončí, tak abyste byli naprosto spokojeni.