CHCEME VIDĚT I VÁŠ KRÁSNÝ DOMOV

Náš příběh se začal psát na významné výstavě sanitárního vybavení Cersaie v Bologni v roce 1991, kterou při svých studiích v Itálii navštívil zakladatel Le Bon René Novák. Tento svět na něj silně dýchl a inspiroval jej natolik, že o pár let později založil vlastní značku s cílem navrhovat a vyrábět koupelnový nábytek. Výrobky Le bon si našly svou klientelu velmi rychle. To firmě umožnilo dále investovat do vývoje a vlastní výroby.

René Novák a Klára Nováková Le bon neoby

„Po čase nám v koupelnách začalo být těsno a logickým krokem bylo pustit se do navrhování a realizací kuchyní i celých interiérů. A tady jsme se opravdu našli. Můžeme tak plně uplatnit svou tvořivost a zkušenosti s realizací těch nejnáročnějších detailů.“


René Novák

le bon tým neobyčejný nábytek brno

LE BON

Naším posláním je vytvářet originální nábytek trvalé hodnoty a prostředí, v němž má každý detail svůj význam, účel a funkci.
Neustále se učíme a přemýšlíme. Sledujeme trendy v designu, architektuře, materiálech a technologiích, které každý rok promítáme do nových kolekcí.

Máme navíc k dispozici vlastní moderní výrobní technologie a zručné řemeslníky. Výsledkem je prémiový nábytek LE BON do Vaší koupelny a kuchyně.

SHOWROOM

Domluvte si setkání a představení nábytku Le Bon v našem showroomu v Brně.

Přicházíme s originálními a inovativními řešeními.

VÝROBA

Dílna LE BON je vybavena moderními numericky řízenými stroji, které spolu se zručnými truhláři dávají reálnou podobu výslednému nábytku.

Umíme vyrobit jak lakovaný nábytek, tak nábytek z přírodní dýhy nebo z Corianu.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI?

Lebno-celni-plochy-kompakt-šedy-a-cerny-

"Instalace byla radostná podívaná. Všichni montážníci jsou šikovní, precizní a pracovali bez zbytečných prodlev. Termíny
montáže se neposunovaly, vždy proběhla, jak bylo domluveno a po pánech zůstalo čisto a nádherná práce.

Děkujeme všem, vaše výrobky jsou opravdu krásné – krásný funkční design i řemeslné zpracování a použité materiály! A krásně se nám s nimi žije."

 

 

Manželé Vítkovi, Jindřichův Hradec

IMG_0326-2-500x500.jpg

"Firma Lebon nám velmi dobře poradila s výběrem materiálů do kuchyně tak, aby byly nejen krásné na pohled, ale i praktické. Díky citlivému přístupu k interiéru se podařilo kuchyň uchopit tak, že je přirozenou součástí obytného prostoru, dokonce s malou knihovnou na kuchařky. 
Velmi oceňuji také doporučení odsavače Bora, který je přímo součástí sporáku bez nutnosti "roury" digestoře nad hlavou. Jednalo se o naši první kuchyň a byla jsme velmi ráda za rady a tipy v průběhu návrhu."

Lucie Levenson, Brno

IMG_4341-1200x840.jpg

"Naprosto úžasní. Od prvních návrhů až po odevzdání klíčů k hotovému bytu. Rozhodně to nebyla naše poslední spolupráce."

 

 

 

 

 

 

 

 

Vladimír Vavříček, Ostrava

PROČTĚTE SE NAŠÍM
BLOGEM

SLEDUJTE NÁS
NA INSTAGRAMU