X

Hledat

Novinka COMPACT – spojení praktičnosti, jednoduchosti a elegance

compact-vodeodolny-nabytek-100cm-do-koupelny

4. 2. 2019

V jednoduchosti je krása. A u zařizování interiéru to platí o to víc. Pro ty, kteří s námi sdílí tuto myšlenku, jsme navrhli Compact – voděodolný nábytek do koupelny. Novinkou jsou sety koupelnových skříní s umyvadly.

Každý kdo někdy přemýšlel, jakým způsobem vybavit svoji koupelnu nebo kuchyň ví, jak je těžké se rozhodnout: „Chceme nábytek, který bude zcela chráněný třeba před dětskými lumpárnami nebo něco více stylového?“ Po několikaletém navrhování kuchyní a koupelen podle vašich představ víme, jak moc důležitá je praktická, vizuálně jednoduchá ale zároveň elegantní stránka produktu. Rozhodli jsme se na to zaměřit a vytvořili tak nábytek, který všechny tyto požadavky splňuje na jedničku.

Praktičnost

Vytvořte si nábytek podle sebe. Jak? Nábytek Compact má mnoho variant.

Nutností například v rodinné koupelně je snadná údržba. Povrchy nábytku Compact jsou proto voděodolné a na jejich povrchu neuvidíte žádné šmouhy, zaschlé kapičky vody nebo otisky prstů.

Jednoduchost

Chtěli byste do koupelny u ložnice jedno velké společné umyvadlo, nebo máte s partnerem raději každý své? Potřebujete jedno prostorově nenáročné na toaletu pro hosty? Keramické umyvadlo vyrábíme ve čtyřech různých šířkách (60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm) a několika různých provedeních. Jeho jednoduchý tvar se navíc hodí do každé koupelny.

Elegance & sametový dotek

Je pro nás velmi podstatné, aby si každý prvek interiéru udržel svou eleganci. Proto jsme u koupelnových setů Compact navrhli pohledové plochy pouze ze 6 mm silného materiálu, které působí velice vzdušně. Parádním detailem je  jejich napojení pod úhlem 45 stupňů, tzv.na pokos.  Spolehlivé plnovýsuvy mají doživotní záruku. Součástí skřínky jsou také velmi vkusně a jemně vykroužené úchytky.

Jedním z prvků, který není možná na první pohled tak dobře vidět, ale my ho považujeme za nesmírně důležitý je to, jak nábytek působí na dotek.

Přijďte se o sametovém povrchu našeho nábytku sami přesvědčit k nám do brněnského showroomu.

Chcete si s námi o řadě Compact popovídat?
Nebo si ji rovnou vyzkoušet a osahat?
Napište Kláře Novákové (novakova@lebon.cz). Rádi vás v našem showroomu přivítáme.

Mohlo by Vás zajímat:
Průvodce našimi interiéry (https://www.lebon.cz/interiery/)

lebon-compact-koupelnylebon-compact-koupelnylebon-compact-koupelnylebon-compact-koupelnycompact-vodeodolny-nabytek-120cm-do-koupelnylebon-compact-koupelnycompact-vodeodolny-nabytek-120cm-do-koupelnycompact-vodeodolny-nabytek-120cm-do-koupelnylebon-compact-koupelny