X

Hledat

MOOD.  Novinka s nepřehlédnutelným detailem zkosených hran

15. 4. 2019

Představujeme vám jednu z našich novinek. Koupelnový nábytek MOOD, který se stane zaručeně dominantou vaší koupelny. Nepřehlédnutelný detail v podobě zkosených hran, korpus z masivního dřeva či pohodlné otevírání skříněk. To všechno jsou důvody, které u nábytku MOOD stojí za zmínku. Pojďme se na ně podívat detailněji.

 

Dřevo je skvělá volba

Veškeré dřevěné plochy nábytku Le Bon jsou ošetřené speciálním olejem s příměsí vosku, který proniká do hloubky materiálu a tím ho dokonale chrání. Když nábytek přirozeně stárne, neztrácí tak na atraktivitě. Korpusy skříněk exkluzivní této série MOOD navíc vyrábíme z odolného masivního dubu.

 

Zkosené hrany

Nábytek MOOD se může pyšnit jednak spojením všech hran na pokos a jednak nepřehlédnutelným detailem, který dělá tuto kolekci nábytku tak výjimečnou. Jsou jím zkosené hrany, které jsou nejlépe vidět při čelním pohledu na nábytek. Tento detail dodává nábytku na eleganci i atraktivitě. Prohlédnout si ho můžete ve fotogalerii.

 

Čelní plochy a otevírání

Dalšími prvky, které u nábytku MOOD stojí za zmínku, jsou netradiční materiály čelních ploch. Ty je totiž možné mít buď v černém nebo bílém skle s 3D efektem nebo dokonce se zrcadlem v barvě bronzu. Nábytek MOOD má i praktickou vychytávku a tím je takzvané PUSH otevírání. V případě, že máte například plné nebo mokré ruce, lze skřínku otevřít jen kolenem. Do koupelny je tak zcela ideální.

 

Nábytek MOOD je skvělou volbou i v případě, že si chcete pořídit umyvadlo na desku. Celý článek o tomto současném trendu najdete také na našem blogu.

Přijďte si naší novinku koupelnových kolekcí sami prohlédnout do našeho showroomu v Brně.

 

 

 

lebon-novinka-moodlebon-novinka-moodlebon-novinka-moodlebon-novinka-mood