X

Hledat

Kovové prvky v interiéru

Kovové prvky v interiéru

16. 11. 2018

Kovové konstrukce se konečně stále častěji zabydlují v českých koupelnách a kuchyních.
Věříme, že si je zamilujete i vy.
Kovové prvky jsou subtilní a zároveň pevné. Lze je nalakovat do jakéhokoliv odstínu. Kov vytváří vítaný kontrast k přírodní dýze nebo lakovaným povrchům.
Protože jsou kuchyně Le bon často osazovány digestořemi Bora se spodním odtahem, nad pracovní deskou je spousta místa. Je jen na potřebách klienta a naší fantazii, jak s daným prostorem naložíme.
Kovové konstrukce nad pracovní deskou kombinujeme s dalšími materiály:
Police mohou být dýhované, ve stejné dýze jako ostatní nábytek v kuchyni. Taková police může mít ze spodní strany integrované osvětlení. Police mohou být i z jiného materiálu, který kontrastuje s kovovým rámem. Oblíbená je kombinace kovu s drátěným sklem. Police s drátěného skla jsou pevné a i z pohledu zespoda je výborný přehled o všech uložených předmětech.
Určitě nemusíme připomínat, že všechny kovové konstrukce vyrábíme na míru konkrétnímu prostoru.
Kovové konstrukce jsou luxusním doplňkem moderní kuchyně.

Kovové dělicí příčky lze zdařile použít jako optické předělení jakékoliv místnosti. Takové příčky osazujeme kastlíky různých velikostí, které lze podle libosti přemisťovat a měnit tak podobu celé stěny.

Kovové prvky patří i ke koupelnovému nábytku. Le bon nyní nově zařadil do sortimentu kovovou podnož. Sestava s umyvadly se tak vice přibližuje klasické interiérové komodě.

Stálicí v produkci Le bon je vysoká kovová police Solitaire s vloženými skříňkami, šuplíky a kastlíky na drobnosti.

V sortimentu koupelnového nábytku Le bon kovové detail zejména v podobě úchytek na vysokých skříních a zrcadlových skříních do niky.

Tady jsou realizace z naší dílny:

lebon-kovove-prvky-brno-kuchynelebon-kovove-prvky-brno-kuchynelebon-kovove-prvky-brno-kuchynelebon-kovove-prvky-brno-kuchynelebon-kovove-prvky-brno-kuchynelebon-kovove-prvky-brno-kuchynelebon-kovove-prvky-brno-koupelnykuchynelebon-kovove-prvky-brno-koupelnylebon-kovove-prvky-brno-kuchyne