X

Hledat

Koupelnový nábytek

koupelna-lebon-bonbon-koupelny-brno

Jsme český výrobce

Více než 20 let vyrábíme koupelnový nábytek. Proč byste měli věnovat pozornost tomu, jak vypadá váš koupelnový nábytek? Proč by měla být vaše koupelna krásná a funkční?

Máme pro vás celou řadu důvodů, proč koupelně věnovat stejnou pozornost jako jiným místnostem v bytě nebo domě.

Koupelna a její vybavení

Koupelna je první místo, kam ráno zamíříte. Je to prostor, kde začíná (a končí váš) den. Je to místo, kde se vaše tělo probouzí do nového dne, kde doslova startujete… My v Lebonu jsme vášniví cyklisté, proto s trochou sportovní nadsázky říkáme: v koupelně startuje váš každodenní závod.

To, abyste správně a s radostí jeli a užívali si celý den, do velké míry závisí na tom, jaký nábytek do koupelny zvolíte. Na tom, jak si interiér koupelny zařídíte.

Jak vybavit koupelnu

Věnujte tomu, jaký máte nábytek do koupelny, velkou pozornost. Nejen z pohledu funkce, ale i krásy, protože estetika koupelny je to, co odlišuje váš prostor. Může být krásný… nebo jen obyčejný. Koupelny Lebon jsou krásné, minimalistické a funkční. Nabídneme vám individuální servis, poradenství, přípravu celého konceptu tak, abyste využili každý centimetr prostoru. Abyste maximalizovali odkládací prostor v koupelně. Vyberte si ze širokého sortimentu nábytku a dalšího vybavení do koupelny nebo toalety.
Chcete se nás zeptat, jak navrhnout a vybrat správně koupelnový nábytek?
Kontaktujte nás.

Klára Nováková

T: +420 544 527 612; M: +420 603 810 583
E: novakova@lebon.cz
Navštivte náš showroom. Více na www.lebon.cz