X

Hledat

V industriálním prostoru

kuchyn-v-industrialnim-prostoru

Prostor bývalé brněnské fabriky, upravený k bydlení. V bytě byly ponechány viditelné betonové překlady a části cihlových zdí. Elektroinstalace jsou vedeny na povrchu stěn, podlaha je tvořena betonovou stěrkou.

Protiváhou k těmto industriálním prvkům jsou velká okna, přírodní bříza na vysokých skříních a zaoblený starožitný nábytek. Díky dostatku světla bude tento byt oázou se spoustou zeleně.

Kuchyň je definována blokem vysokých skříní z přírodní březové překližky na kovových nohách. Ostrůvek je opláštěn odolným kompaktním laminátem se sametovým povrchem, příjemným na dotek.

Nika pro malé spotřebiče je osazena posuvnými panely, které se zasouvají do boků a nezavazí.

Digestoř Bora zaručuje zachycení všech mastných částeček a pachů při vaření.

Videa z focení této kuchyně jsou k vidění tady:

Kuchyň Le bon industriálně

Prostor bývalé brněnské fabriky, upravený k bydlení. Luxusnímu.Děkujeme majitelům za možnost nafocení a chválíme jejich odvahu dělat věci po svém, i když tato cesta není nejjednodušší.Blok vysokých skříní z přírodní březové překližky a ostrůvek z kompaktního laminátu se sametovým povrchem, příjemným na dotek.

Zveřejnil(a) Le bon dne Čtvrtek 9. dubna 2020

Jak fungují zasouvací panely v kuchyni

Zasouvací panely jsou jednou z nejlepších vychytávek, které v kuchyni můžete mít. Při vaření jsou panely zasunuté do boků, takže nezavazí a my máme pohodlný přístup ke všem domácím spotřebičům. Niku se spotřebiči můžeme snadno schovat, pokud je nepoužíváme.

Zveřejnil(a) Le bon dne Úterý 14. dubna 2020