X

Hledat

Desky pod umyvadla

deska-pod-umyvadlo-next-a-doplnkove-skrině

Desky pod umyvadla jsou oblíbeným řešením pro každou koupelnu, proto je najdete v několika sériích Le bon.

Proč desku pod umyvadla do vaší koupelny?

Pokud je umyvadlo menší než deska, získáte úložný prostor navíc. Umyvadlo na desce je moudré řešení: pokud se během let poškodí, můžete ho vyměnit za jiné bez nutnosti měnit celý nábytek.

Pod desku můžete kombinovat spodní skříňky různého provedení a šířek. Po celé šířce, nebo jen na části.

Materiál desky pod umyvadla

Desky vyrábíme v mnoha variantách, aby vyhovovaly různému stylu koupelen – lakované, z dýhy, z masivního dubu najdete v sérii NEXT, z voděodolného kompaktního laminátu nebo materiálu

Corian® najdete v sérii FOREVER.

Specialita Le bon

Desky ze středové části dubového kmene s nepravidelnou hranou. Každá deska je trochu jiná, s jinou hranou, podle toho, v jakém prostředí dub rostl. V její struktuře si můžete číst o historii stromu, kolik měl vláhy a jak rychle rostl, nebo uvidíte, jak se na dřevě odrazila aktivita ptáků a zvěře.

Povrchová úprava

Dýhované i masivní povrchy napouštíme olejem s příměsí vosku. Ten proniká do hloubky materiálu a tím ho chrání.

Velikost desek

Desky vyrábíme vždy na zakázku v požadované šířce. Výška desky je 9,1cm, aby se pod desku vešla skrytá konzola, hloubka je vždy 50cm. Výřez pro umyvadlo, případně baterii vyrobíme, kde je potřeba, přesně na míru konkrétnímu umyvadlu.

 

 

 

ZD00-zebrano-dyhaND00-orech-dyhaMC00-macasar-dyhaECKO-dyha-eucalyptusDWD0-dyha-dub-moreny-wengeDSP-dyha-dub-sukaty-vintageDSB-dyha-dub-sukaty-belenyDS0-dyha-dub-sukaty-prirodniDNDO-dyha-dub-prirodniDBDO-dyha-dub-belenyRAL-bily-nebo-jiny-za-priplatek