X

Hledat

Jídelní stůl a jak ho vybrat?

11. 3. 2019

Ke kuchyni patří neodmyslitelně jídelní stůl a v poslední době se mu stejně jako celé kuchyni věnuje čím dál více pozornosti. Představíme vám několik typů stolů a poradíme vám, jak pořídit takový, který přesně padne do vaší kuchyně.

My v Lebonu navrhujeme stoly dvěma způsoby. Buď tak, aby byl ze stejného nebo podobného materiálu jako ostatní nábytek a utvořil z kuchyně celek, nebo naopak tak, aby s interiérem kontrastoval a tudíž vynikal.

 

TVAR

Tvar jídelního stolu je jedním z vizuálně velmi výrazných prvků, které je potřeba při výběru stolu dobře promyslet. Volit můžete méně obvyklý kulatý či oválný stůl nebo tradičnější obdélníkový či čtvercový. Každý tvar je něčím jedinečný a má své výhody.

OBLÍBENÝ MATERIÁL – DŘEVO

Dřevěný stůl je jednou z oblíbených variant při výběru jídelního stolu. Náš dřevěný stůl je díky vnitřní kovové konstrukci subtilní a přesto stabilní.

KOVOVÉ PODNOŽE

Trendem poslední doby se stává kovová podnož. Její výhodou je dobrá stabilita a kov zároveň odráží rostoucí oblibu kovových prvků v interiéru.

 

Výrobu stolů jsme během let vypilovali k dokonalosti. Stoly se vyrábějí na zakázku v rozměru podle konkrétního prostoru kuchyně a z materiálu, který my i zákazníci zvolíme za nejvhodnější. Jejich konstrukce je prověřená a stabilní. Finální úprava stolů je velice odolná, máme totiž zkušenosti s výrobou nábytku do koupelny a proto víme, jak je odolnost důležitým prvkem každého nábytku.

 

Ať vyberete jakýkoli, naše stoly v sobě mají vždy nejen nadčasový design ale i funkčnost a praktičnost. Například nohy umístěné v rozích stolů umožňují, že se ke stolu vejde více strávníků.

Pojďte se s námi potkat v našem showroomu! Poradíme vám, co bude potřeba.

stůl dýha dub sukatý mořený vintagestůl dýha dub sukatý mořený vintagestůl dub masiv s živou hranoustůl dub masiv s živou hranoustůl dub masivkulaty-jidelni-stul-dubkulaty-stulstul-masiv-ziva-hranaEfektní dubový stůl na skleněné podnoži se vznáší nad podlahou.stul-na-sklenene-podnozijidelni-stul-se-sklenenou-podnozikuchyn-dvere-ramecky-oldtimer-retro-stulkuchyn-dvere-ramecky-oldtimer-retro-stul