X

Hledat

Jak zařídit koupelnu

koupelnovy-nabytek-na-miru

Jak zařídit koupelnu

Když se rozhodnete pro novou koupelnu, vždy je dobré poradit se s odborníky na vybavení koupelen. My v Lebonu máme s koupelnami a vybavením koupelen dlouholeté zkušenosti. Prohlédněte si naše portfolio realizovaných koupelen.

Jak tedy zařídit koupelnu? Chcete, aby vaše koupelna byla krásná, funkční a vydržela řadu let. Nenechte nic náhodě a vyberte si specialisty, kteří mají s navrhováním a výrobou koupelny na míru zkušenosti. Nehleďte na nejnižší cenu, protože v interiérovém designu a navrhování koupelen platí jednoduchá rovnice: čím levnější, tím horší. Materiálem, provedením, detaily… My v Lebonu dáme dlouholeté zkušenosti, a když se rozhodnete s námi spolupracovat, dostanete skvělý servis, osobní nasazení a perfektní produkt. Zajímá vás například corian v koupelně? Přečtete si na našem webu o tom, jak s corianem pracovat.

Náš showroom koupelen patří mezi nejlepší v Brně. Přijďte se přesvědčit o tom, co všechno vám značka Lebon může nabídnout.
Pokud potřebujete vybrat novou koupelnu nebo nábytek do koupleny, nejlepší bude potkat se s odborníky, prodiskutovat všechny vaše požadavky, cenové představy i termíny realizace. My vás pak provedeme světem značky Lebon. Budete překvapeni, jak krásné je plánovat novou koupelnu. Jsme v Brně, ale pracujeme po celé České republice.

Kontaktujte nás:
Klára Nováková
T: +420 544 527 612; M: +420 603 810 583
E: novakova@lebon.cz
Navštivte náš showroom. Více na www.lebon.cz