X

Hledat


Předsíň. Vstupní brána do každého bytu

27. 5. 2019

Lidé často prahnou po krásné kuchyni, moderním obývacím pokoji či luxusní koupelně. Často ale zapomínají, že taková místnost, jakou je předsíň nebo vstupní chodba je neméně důležitá a v některých ohledech dokonce důležitější. Ukážeme vám, na co myslet při zařizování vaší předsíně, abyste rádi pozvali své sousedy dál.

 

Úložný prostor

Úložný prostor zabírá často i víc než polovinu prostoru předsíně. Když budete zařizovat tu vaši, myslete na to, kolik členů rodiny máte, a tudíž kolik kabátů, bot, čepic a klobouků zde bude potřeba uschovat. Prostor pro bundy a kabáty je vždy dobré řešit pomocí uzavřených skříní, aby vaše předsíň vypadala elegantně a uklizeně. Přesto je ale důležité nezapomenout na pár věšáků, které můžou sloužit pro rychlé odložení nebo pro návštěvu.

 

Místo na sezení

Mohlo by se zdát jako zbytečné zabírat už tak malý prostor předsíně lavicí či jinými kusy nábytku na sezení. Ovšem děti či starší členové vaší rodiny a možná i někteří hosté ocení možnost se při obouvání pohodlně posadit. Nehledě na to, že díky lavici vznikne další úložný prostor. Kde? Přece pod ní, a dokonce i na ní.

 

Místo na ukládání klíčů

Ukládání klíčů a jiných maličkostí je každodenní součástí příchodu domů. Jak se s tím vypořádat tak, aby každá věc měla své místo, nikde se nic nepovalovalo a vy jste vždy při odchodu domu našli vše tam, kde to má být. Podle nás jsou ideálním řešením malé kastlíky na drobnosti. Díky nim je vše snadno přístupné, po ruce a vždy uklizené.

 

Předsíň by ale neměla být jen praktickou, ale také vizuálně zajímavou místností vašeho domova. Přeci jen je to první kontakt s vaším domovem, jak pro vás, tak pro vaše hosty. My v Lebonu dokážeme právě tento oříšek rozlousknout. Materiály a barvy, které jsme si oblíbili v kuchyni, používáme i v dalších částech interiéru. Například nenápadná bílá na čelních plochách skříní, která kontrastuje s přírodní dýhou, je náš velký favorit.

 

Nevíte si rady, jak uchopit právě vaši předsíň? Zeptejte se nás a my vám rádi poradíme.