Vestavné skříně
  • Vestavné skříně

    Vestavné skříně do ložnice, šatny nebo dětského pokoje. Umíme navrhnout a vyrobit úložné prostory s propracovanými detaily.

Vestavné skříně

 


Potřebujete vestavnou skříň, koupelnový nábytek či jiný kus nábytku? Naše zakázková výroba nábytku vyhoví všem vašim praktickým požadavkům a představám. Umíme navrhnout a vyrobit vestavné skříně s propracovanými detaily. Vestavné skříně vám pomůžou optimálně využít prostor. Vestavné skříně jsou vhodné do ložnic, šaten, předsíní a vstupních hal, všude tam, kde potřebujete využít prostor pro úložné prostory. Vnitřní prostor vestavných skříní je členěn podle požadavků zákazníků a může být vybaven širokým příslušenstvím, jako jsou věšáky, výsuvy, teleskopické šatní tyče apod. Do vestavných skříní nabízíme velkou škálu kvalitních posuvných kování. Přijďte se k nám podívat na nové materiály s vynikajícími vlastnostmi a fantastickými dekory.

Vestavné skříně se v dnešní době stávají nedílnou součástí interiéru a jejich obliba stále stoupá. Již neslouží jako strohý úložný prostor, ale díky svému exkluzivnímu vzhledu se mnohdy stávají dominantním kusem nábytku. Vestavné skříně jsou ideálním řešením především pro atypické prostory, jakými jsou půdní vestavby, šikmé stěny, podkroví atp. Pomohou také s řešením malých prostorů, kde využijí každý centimetr a vytvoří spoustu úložného prostoru. Pro malé prostory jsou vestavné skříně ideálním řešením. Vymyslíme pro vás to nejvhodnější uspořádání vaší vestavěné skříně, doporučíme nejvhodnější materiál dokonale ladící s vaším interiérem a poradíme chytré doplňky, které vám zjednoduší život. Zakládáme si na osobním přístupu a vysoké kvalitě zpracování.