Zakázková výroba
  • Zakázková výroba

    Nábytek do koupelny i celé interiéry. Sortiment koupelnového nábytku LEBON je velmi široký. Koupelna je ale velmi specifický prostor často s mnoha omezeními. Nevybrali jste si ze sériových produktů? Vyrobíme nábytek podle představ vás nebo vašeho architekta.

  • Sortiment nábytku LEBON se stále rozšiřuje. Kromě nábytku do koupelny navrhujeme a vyrábíme nábytek do celého bytu. Nevybrali jste si z nabídky sériových produktů? Vyrobíme vám nábytek na zakázku podle představ vás, nebo vašeho architekta. Nábytek na zakázku vám pomůže efektivně využít prostor v bytě a ušetří tak místo. Snažíme se poskytovat komplexní služby v co nejširším rozsahu, nabídka zakázkové výroby nábytku LE BON je prakticky neomezená. Naší zakázkové výroby nábytku může využít každý, kdo hledá kvalitní a originální nábytek přesně podle svých představ. Nemusíte hledat kompromisy, můžete mít nábytek přesně podle vašich individuálních potřeb.

    Naše výrobky působí moderním, nadčasovým dojmem, vynikají kvalitou zpracování a použitých materiálů. Cílem každé realizované zakázky je spokojený zákazník. Těžíme přitom z naší mnohaleté zkušenosti, dodržování tradičních postupů, ale i nejnovějších trendů v oblasti vývoje a výroby nábytku. S ohledem na různou náročnost i přání zákazníků nabízíme rozmanité druhy materiálů, o kterých jste netušili, že vůbec existují. Kvalitní materiály, pečlivé zpracování, výběr kvalitního kování a odborná montáž nábytku jsou zárukou pro dlouholeté, spolehlivé a pohodlné používání našeho nábytku. Vytvořte si domov podle svých představ, naše zakázková výroba nábytku vám s tím pomůže.