Digestoř BORA

Princip BORA – i fyzika může být krásná.

Výpary a pachy z vaření vůbec nenecháváme nejprve vystoupat nahoru, nýbrž je odsáváme tam, kde vznikají: primo u sporáku, primo z hrnce, pánve, grilu. Nejsou to žádné čáry, ale aplikovaná fyzika podle základních principu nauky o proudění. Používáme k tomu úplně jednoduše příčné proudění, které je silnější než rychlost stoupání výparů z vaření.

Aktivní výhody pro větší volnost v kuchyni

  • Vaření na čerstvém vzduchu – 100 % odsávání
  • Efektivní a tiché – maximálně 56db
  • Velice snadnéčistění –tukový filtr lze mýt v myčce
  • Lehce dosažitelné úspory energie – 400 m3/hod. při maximálním výkonu
  • Kvalita Made in Germany & Austria
  • Volnost plánováni bez rušivé digestoře nad hlavou
  • Volny výhled při vaření – nic není nad hlavou
  • Systém digestoře BORA se dodává jako řešení s odváděním nebo recirkulaci vzduchu

BORA PROFESSIONAL – Digestoř revolučním způsobem mění kuchyň.
S BORA PROFESSIONAL budete vařit jako profesionálové.
Pokud spojujete funkční požadavky s vysokými nároky na design, je pro Vás BORA Professional tou pravou volbou. Značka profesionálního vybaveni: Náš největší výběr vysoce výkonných varných desek s regulaci výkonu pomoci masivních otočných knoflíků z nerezové oceli o průměru 54 mm. Velikost varných desek je 540 x 370 mm. Můžete nyní bez problému současně pracovat se dvěma velkými pánvemi nebo hrnci umístěnými za sebou. Gril Tepan z nerezové oceli je tak velkoryse dimenzovaný a výkonný, že můžete grilovat až osm steaků současně.

BORA Classic – Nově definovaná ergonomie a účinnost.
BORA Classic – Omezeno jen na to podstatné: efektivitu a design.
Kdo májasnépředstavy o kvalitě, designu a technice, může si se sortimentem výrobků BORA Classic splnit svétajné osobní sny o vaření v kuchyni. Díky instalaci do roviny s pracovní deskou nebo na pracovní desce můžete sestavit jednotlivé díly a vytvořit svůj jedinečný design kuchyně. Řada BORA Classic je vybavena inteligentní dotykovou obsluhou.

BORA Basic – revoluce v každé kuchyni.
BORA Basic – varná deska a digestoř v jednom
Ze silné dvojice sestávající z vysoce výkonnévarné desky a účinnédigestoře jsme v BORA Basic vytvořiliatraktivní jednotku v neobvyklémdesignu. BORA Basic představujevydařený vstup do kuchyněvysokéúrovně. Zvláštní hodnotu kompaktní jednotky dokazuje také snadno ovladatelnávýkonová elektronika, která byla vyvinuta primo firmou BORA. BORA Basic lze během několika minut namontovat a připravit k použití v každé kuchyni.