Neobyčejné koupelny

Produkty z řady NEOBYČEJNÉ KOUPELNY LE BON jsou to nejlepší, co ve své koupelně můžete mít.
Zařizovat koupelny nábytkem nás velmi baví a věříme, že je to na produktech LE BON znát. Vedle klasických materiálů na výrobu nábytku, jako jsou několikavrstvé lakované povrchy nebo dřevěné dýhy, používáme i netradiční nebo úplně nové materiály, jako je sklo, plech, Corian nebo kompaktní laminát, které jsou do koupelny vhodné díky svým výborným užitným vlastnostem. …A jsou navíc krásné.
Série NEXT a FOREVER se skládají z jednotlivých komponentů o různých šířkách. Ty si zkombinujete dle potřeby a LE BON vám je dodá složené v jednom kuse, v barvě, jakou si vyberete.
Do série NEXT jsme zařadili i komponent, který vyrobíme ve volitelné šířce. Neexistuje tak prostor, do kterého by se nábytek LE BON nedokázal vejít.
Pořádek v koupelně se snadno udrží díky skrytým šuplíkům, vnitřním kastlíkům, nebo kastlíkům za umyvadlem. Prohlédněte si jednotlivé série a vyberte si nábytek s detaily, které vám nejvíce vyhovují.
Nábytek do koupelny již dávno není jen skříňka pod umyvadlem. LE BON nabízí mnoho typů doplňkových skříní v mnoha velikostech. Jak by se vám líbila praktická a prostorná skříňka nad WC, která zabere jen málo místa, ale schová všechny čisticí prostředky a toaletní papír? Máte v koupelně pračku? Na základě vlastních zkušeností ji doporučujeme zavřít do skříně! Získáte tak spoustu dalšího úložného prostoru…
Většinu nábytku z řady Neobyčejné koupelny LE BON si můžete prohlédnout naživo v našem showroomu v Brně.