Líbí se vám umyvadlo položené na nábytku, ale máte obavy, zda vlhkost a voda nepoškodí povrch skříňky?

Nemusíte mít obavy.

Pokud se vám líbí dýhovaný nebo lakovaný nábytek, můžete se spolehnout, že je jeho povrch lakován odolným lakem. Nábytek ale není uzpůsoben na dlouhodobý styk s vodou. Voda se musí utírat, povrch dýhovaného nábytku je vhodné pravidelně ošetřit např. Prontem.
Chcete nábytek mimořádně odolný proti vodě, takový nábytek, o který se nemusíte bát, když na něj děti cákají a malují se zubní pastou? Pak vybírejte z těchto sérií koupelnového nábytku LE BON:

ZOOM TOP, VIPP 40, VIPP 50, DREAM TOP: krycí deska je z extračirého saténového skla. Chrání nábytek proti vodě a vyžaduje minimální údržbu, protože na povrchu nejsou vidět otisky prstů. Saténový povrch je příjemný na dotek.

ZOOM C: krycí deska a boky z materiálu Corian jsou spojeny bez viditelné spáry, do desky můžete zvolit integrované umyvadlo oválného nebo obdélníkového tvaru, které bude spojeno s deskou taktéž beze spár. Nikde tak není místo pro usazování nečistot. Corian je neporézní a nenasákavý materiál, ze kterého snadno odstraníte jakékoliv skvrny, jako je barva na vlasy, lak na nehty apod.

Forever, myhotel: krycí deska a boky z kompaktního laminátu v příjemném dekoru světlého nebo tmavého dřeva. Tento materiál je 100% odolný proti vodě (používá se i na venkovní fasády).

…Cákejte dle libosti!