LE BON získal prestižní ocenění EDIDA časopisu ELLE DECORATION!

Máme ohromnou radost – koncept NEOBYČEJNÉ KUCHYNĚ LE BON získal prestižní ocenění EDIDA – Elle Decoration International Design Awards za rok 2014, udělované již pátým rokem redakcí prestižního časopisu ELLE DECORATION Česká Republika. Vítězové národních kol všech 25 jazykových mutací časopisu postupují do dalšího kola, kde porota, složená ze všech šéfredaktorů, ocení ty nejlepší designéry v rámci Evropy.
Držte nám palce!
Tereza Provazníková, šéfredaktorka ELLE Decoration: „Jsme rádi, že můžeme díky cenám EDIDA upozornit na kvalitní design a jeho autory. Komunita českých designérů roste a stále častěji se také úspěšně prosazuje ve světě. Těší nás i množství po všech stránkách prvotřídních produktů, které podle návrhů domácích designérů vyrábějí a uvádějí na trh české firmy.“

Návrhy NEOBYČEJNÝCH KUCHYNÍ netvoříme do šuplíku, ale pro konkrétní zákazníky. Proto všem zákazníkům, kteří již od nás Neobyčejnou kuchyň LE BON mají, děkujeme za projevenou důvěru při navrhování.
Návrh každé neobyčejné kuchyně LE BON vychází z konkrétního místa, kde bude kuchyň stát. Podrobně se ptáme na zvyky a velikost rodiny, která ji bude užívat. Každá realizovaná kuchyň je proto jiná a originální, tak jako její obyvatelé. Jediné, co se opakuje, jsou osvědčené detaily: čelní plochy bez úchytek nebo kombinace několika barev na jedné kuchyni. Vše dobře řemeslně zpracované.
Snažíme se využívat místo, které ostatní výrobci opomíjejí: skříně navrhujeme až do stropu, pracovní plocha je více hluboká a za pracovní plochou může být úložný prostor v podobě skříňky na koření.
Víme, jak je důležité vybrat na kuchyň ty správné komponenty, krásné a zároveň odolné. Proto pracujeme se širokou škálou materiálů – od luxusního Corianu a kompaktního laminátu, dýhovaných nebo lakovaných ploch se zajímavou strukturou až po efektní dřevodekory.