LE BON představuje podzimní novinky 2014 na DESIGNBLOKU

Dekorace výstavního prostoru LE BON v hotelu Evropa tradičně odkazuje na vizuál Designbloku: Paroží jelena šestnácteráka vzbuzuje u návštěvníků stejnou pozornost jako vystavené exponáty! 

„Možnosti ukázat novinky na Designbloku využíváme již po několikáté, je to výborná příležitost na vnímavých návštěvnících otestovat, zda v našich vylepšeních jdeme správnou cestou. Při navrhování nábytku se vždy zamýšlíme nad tím, jak bychom si my sami zařídili svou ideální koupelnu nebo kuchyň.“
Říká René Novák, autor podoby většiny produktů LE BON.


Série Light – nově desky z masivního dřeva

Jednoduché desky ze série Light jsme rozšířili o variantu z masivního dřeva se speciální povrchovou úpravou- desky vypadají staře. Víme, že koupelna je složitý prostor, vyžadující přesné plánování. Desky nevyrábíme pouze v několika daných rozměrech, ale vždy přesně na míru konkrétnímu prostoru.

Líbí se nám méně tradiční a neokoukané druhy dřevin a věříme, že tyto méně obvyklé materiály ocení i naši zákazníci. Proto teď desky Light nabízíme v provedení v exotických dýhách nebo z málo používaného domácího divokého dubu. Krásná struktura dřeva naplno vynikne s jednoduchými boxy v hravých matných barvách, které lze poskládat vedle sebe do nekonečně dlouhé řady.


Dream- série se zaoblenými rohy s novým typem umyvadla

Koupelna bývá často nevelká a nábytek se zaoblenými rohy je oblíbeným řešením malého prostoru.
Nábytek Dream přináší kromě výborných užitných vlastností i každodenní potěšení z bezvadného zpracování ohýbaných dýhovaných ploch. Nyní nově s prostorným keramickým dvojumyvadlem.


SPACES 2.0 – zavedená série nyní s novými umyvadly a úložnými prvky

Série Spaces je synonymem moderního nábytku, špičkově řemeslně zpracovaného. Hrany jednotlivých dílů jsou vyrobeny na pokos, tj. pod úhlem 45 stupňů, takže do sebe perfektně zapadnou.
Spaces lze použít i do úzké koupelny – sestava s umyvadlem může mít pouhých 41cm! Pro ty, kdo mají v koupelně více místa, nabízí LE BON za umyvadlem jednoduché úložné boxy. Všechno je tak vždy při ruce a úhledně uspořádané.
I vnitřní prostor jsme obohatili o praktický box.
Nový typ zrcadla má LED osvětlení po celém obvodu a bezdotykový pohybový spínač.


Neobyčejná kuchyň

Rádi vaříme, proto často navrhujeme vaření na ostrůvku. Ten umožňuje, aby byl kuchař při vaření v dobrém kontaktu s ostatními členy rodiny nebo přáteli.
Ostrůvek, který představujeme na Designbloku, má spoustu úložného prostoru. Kromě osvědčených šuplíků je tak při ruce veškeré koření, kuchařské knihy nebo bylinky. Na čelní plochy jsme tentokrát vybrali domácí dub. Ten dobře kontrastuje s moderními tvary a zpracováním jednotlivých detailů.
Pracovní deska je skleněná. Sklo je naprosto hygienické, dobře snáší zátěž, a díky speciální úpravě povrchu je příjemné na omak. Sklo dodáváme tónované do jakéhokoliv barevného odstínu, aby dobře ladilo s ostatními prvky interiéru.