LE BON představí na letošním Designbloku inovovaný nábytek do koupelny DREAM TOP

Jemné pudrové barvy, oblíbené na módních molech, jsme přenesli do koupelny- intimní zóny v bytě, kde obvykle začínáte a končíte svůj den.
DREAM TOP je jednoduchý a neuvěřitelně příjemný. Zaoblené tvarya matný sametový povrch nábytku vybízejí k doteku.

„God is in the details,“ říká anglické přísloví - Hladká krycí deska z Corianu s integrovanými umyvadlymá po obvodu zdobnou fazetu. Povrch je jednolitý, příjemný na omak a 100% odolný proti vodě. Vnitřní kastlíky u DREAM TOP nemají žádné kování – bezchybný a tichý chod zajistí měkký filc. Nejlepší věci jsou totiž ty nejjednodušší!
Tenoučké dubové šuplíky svou subtilností potěší pokaždé, když je otevřete.
Drážky v rámech zrcadel a podsvícení odkazují na sluneční paprsky a mozaika různých tvarů a barev dokazuje, že víc je prostě víc…

Autor nábytku DREAM TOP René Novák: „Největší uspokojení nám vždy přináší vymyslet a realizovat takový nábytek a interiéry, které jsou inspirativní, kde vás napadají dobré nápady, interiéry, kde lze v klidu a pohodě relaxovat.“

   

„Fotografie s jedním konkrétním kusem nábytku s dětským manuálem na ranní rozcvičku a meditaci. A také fotografie se zrcadly, ve kterých máme šanci každé ráno zahlédnout dítě, kterým jsme kdysi byli a které má stále sny, jež máme jako dospělý možnost naplnit.“ 
autorka fotografií Bára Prášilová o inspiraci pro focení LE BON

   

Kromě zaobleného nábytku DREAM TOP letos LE BON uvádí na trh další novinky v jednoduchých liniích, z odolných a krásných materiálů.

   

LE BON má letos sladkých 20 let!

Z garáže a jednoho zaměstnance LE BON během 20 let vyrostl ve společnost s vlastním showroomem a dílnou.
Zpočátku byl sortiment koupelnového nábytku velmi široký, od ekonomického až po luxusní. V posledních letech se LE BON etabloval ve středním a vyšším segmentu. Pro tuto užší skupinu zákazníků máme nyní bohatou nabídku nejen nábytku do koupelny, ale i kuchyní a dalších prvků interiéru, vše s charakteristickým rukopisem a detaily.
Baví nás pracovat s novými materiály a kombinovat je s tradičním řemeslem, neustále vyvíjíme nové řady produktů a zamýšlíme se nad novými, funkčními konstrukcemi nábytku. Neustále se snažíme posouvat hranice provedení a překvapovat novým přístupem.

Fota ke stažení v tiskové kvalitě zde: http://www.uschovna.cz/zasilka/LDYHVWF7VVJTULZ4-HS6/

Fota ke stažení v pro použití na web zde: http://www.uschovna.cz/zasilka/LD8UJ3IDR97SDGDP-VYA/

www.lebon.cz, Klára Nováková, novakova@lebon.cz, +420 603 810 583