Neobyčejné kuchyně

NEOBYČEJNÉ KUCHYNĚ LE BON šijeme na míru konkrétnímu prostoru a konkrétní rodině. Žádné dvě kuchyně z naší dílny proto nikdy nejsou stejné.Práce na všechale začíná vždy stejně: nejdřív se pečlivě ptáme na vaše představy, požadavky a možnosti. Protože se výborně orientujeme ve stále se rozšiřující nabídce materiálů a vnitřního vybavení, doporučíme tonejlepší řešení, z kterého se budete těšit každý den.
Neobyčejné kuchyně LE BON jsou tvarově velmi jednoduché, avšak s nepřehlédnutelnými detaily, jako jsou hrany na pokos nebo minimalistické zafrézované úchytky.
Do kvalitní kuchyně patří i kvalitní spotřebiče. Proto nabízíme spotřebiče tradiční německé značky MIELE, která je pověstná špičkovým zpracováním svých výrobků, testovaných na užívání po dobu 20 let. Specialitkou jsou vestavné digestoře BORA. K vidění na našem showroomu.
„Nesnažíme se bezhlavě vyplnit každé přání klienta, pokud se neslučuje s našimi zkušenostmi“, říká René Novák, autor konceptu neobyčejných kuchyní. „Nad každým prostorem pro budoucí kuchyň intenzivně přemýšlíme, a protože jsme v minulosti vyráběli kuchyně hlavně pro přátele, máme dokonalou zpětnou vazbu o tom, jak se kuchyň povedla a zda se v ní dobře vaří a jí i po několika letech od realizace.“
…O dispozici kuchyně je rozhodnuto, vybrali jsme kombinace barev, které se vám zpočátku zdály trochu odvážné, ale už jste se do nich zamilovali, a vy se už nemůžete dočkat, až skříňky nebudou pouze na papíře….
Teď přichází ta neméně důležitá část projektu: realizace. LE BON samozřejmě disponuje nejmodernějším strojním vybavením. To samo o sobě ale nestačí. Značka LE BON stojí také na šikovných řemeslnících a konstruktérech, kteří umějí dotáhnout náročné detaily a poperou se se všemi překážkami, které se v průběhu realizace vyskytnou.
V galerii si prohlédněte doposud realizované zajímavé kuchyně. Každá vznikla pro potřeby konkrétní rodiny. Jedno mají tyto kuchyně společné: vznikly pro zákazníky, kteří milují promyšlené detaily a individuální přístup.

Page 1 of 212