CORIAN ©
  • CORIAN ©

    CORIAN® - z tohoto jedinečného materiálu umíme vyrobit prakticky cokoliv.
    Corian je homogenní a neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodních minerálů, pigmentů a polymeru. V interiéru má široké použití díky své unikátní vlastnosti bezespárového spojování.
    LE BON je certifikovaný zpracovatel výrobků z Corianu,
    Tady se podívejte na všechny barvy a struktury, ve kterých plochy z Corianu nabízíme: http://corian.cz/Corian/cs_CZ/colours/index.html

Corian


Corian v koupelně

Z Corianu vyrobíte nekonečně dlouhou desku bez viditelných spár, s keramickými nebo integrovanými umyvadly různých tvarů. Deska pak vypadá, jako by byla i s umyvadly vyrobená z jednoho kusu. Deska z Corianu je příjemná na dotek, na rozdíl od přírodního kamene nestudí. Skvrny jakéhokoliv původu lze snadno jednoduše odstranit. Corian je 100% hygienický. Spadl vám na desku těžký flakon parfému a deska a poškození je vidět? Povrchy z materiálu Corian lze snadno, rychle a tedy levně opravit nebo přeleštit.

Corian v kuchyni

Protože chceme vyzkoušet materiály, které doporučujeme klientům, na vlastní kůži, máme doma i pracovní desky z materiálu Corian. Po letech užívání stále oceňujeme příjemný sametový povrch, odolnost proti skvrnám a zejména integrovaný dřez, který je neviditelně zakomponován do pracovní desky. Nikde tak není žádná spára, kde by se usazovaly drobky a nečistota. Corian je sice dražší než klasické materiály používané na pracovní desky, investice se však bohatě vyplatí v podobě jednoduché péče a dlouhé životnotnosti. Plochy z Corianu v koupelně nebo kuchyni vám zaručují ten nejvyšší hygienický standard.